رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بشرویه خبر داد؛

اتمام عملیات روکش آسفالت در محور شریانی سه راهی شهید زارع – دیهوک به طول ۸ کیلومتر

خیری از اتمام عملیات روکش آسفالت بطول 8 کیلومتر در محور شریانی سه راهی شهید زارع به سمت دیهوک خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد خیری رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه گفت: محور شریانی فوق در حوزه استحفاظی شهرستان بشرویه به طول ۱۷ کیلومتر (حدفاصل سه راهی شهید زارع تا کیلومتر ۱۷) است به علت حجم بالای تردد در محور و همچنین وجود ترک ها نیاز مبرم به بهسازی داشت و در حال حاضر عملیات روکش حفاظتی(اسلاری سیل) به طول ۸ کیلومتر به اتمام رسید و مورد بهره‌برداری قرار گرفت، عملیات مذکور در راستای افزایش ارتقاء ایمنی و به منظور رفاه حال کاربران جاده ای اجرایی شده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه، تصریح کرد: این پروژه بصورت پیمانی و با اعتباری بیش از شانزده میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی در تیر ماه سال جاری توسط پیمانکار مربوطه اجرایی شد.
وی ادامه داد: محور سه راهی شهید زارع ۶۰ کیلومتر طول دارد و ۱۷ کیلومتر آن در حوزه شهرستان بشرویه است که حدود ۱۲ کیلومتر آن از ابتدای مسیر به سمت دیهوک در سال ۱۳۹۹ روکش ماسه آسفالت اجرا شده است.
خیری، بیان کرد: رسیدگی مناسب به راههای اصلی و فرعی و روستایی شهرستان بشرویه را نیازمند اعتبارات استانی بیشتر عنوان نمود که در کنار اعتبارات ملی قابلیت بهبود محورهای حوزه استحفاظی این اداره را فراهم می‌نماید.
وی در خصوص پروژه‌های آتی و در دستور کار اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه، عنوان کرد: پروژه اتمام راهدارخانه ارسک – تعریض محور روستایی غنی آباد به نیگنان – احداث و آسفالت راههای روستایی از جمله اقدامات در دستور کار اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه است که تا پایان سال عملیاتی و اجرایی خواهدشد.
انتهای پیام/۱۲۷