رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی:

اتمام ۲۵ پروژه بسیج سازندگی با همکاری آستان قدس رضوی به ارزش ۸۵۰ میلیون تومان/ قنات روستای گرازان افتتاح می‌شود

رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: 25 پروژه بسیج سازندگی با همکاری آستان قدس رضوی با اعتباری حدود 850 میلیون تومان به پایان رسیده است.

مهدی هنری رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: بسیج سازندگی خراسان جنوبی افتخار این را دارد که برای کمک به محرومان در راستای انجام کارهای عمرانی،فرهنگی، آموزشی و معیشتی و… با همکاری آستان قدس رضوی و همیاری خود مردم و همکاری خیرین تلاش کند.
وی افزود: در راستای عمران و آبادانی در روستاهای خراسان جنوبی در همه شهرستان‌ها تعداد ۸۳ پروژه در زمینه های مختلف با اعتبار ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تعریف شده است.
رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی بیان کرد: از تعداد ۸۳ پروژه هم اکنون ۲۵ پروژه به پایان رسیده که یکی از این ۲۵ پروژه که احیای قنات در روستای گرازان شهرستان قاین است روز پنجشنبه ۴ مرداد ماه با حضور سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی، نماینده آستان قدس رضوی در استان و مسئولان شهرستان قاین افتتاح خواهد شد.
هنری عنوان کرد: برای ۲۵ پروژه ای که تا کنون به پایان رسیده است اعتباری حدود ۸۵۰ میلیون تومان هزینه شده است که ۵۰ درصد این اعتبار از طرف آستان قدس رضوی و ۵۰ درصد دیگر از طرف همیاری خود مردم، خیرین و دستگاه های اجرایی مربوطه بوده است که برای ۲۵ پروژه که به پایان رسیده است دستگاه اجرایی مربوط جهاد کشاورزی بوده است.
وی اظهار کرد: از این تعداد پروژه ای که به پایان رسیده است ۸ مورد قنات، ۱۴ استخر ذخیره آب و ۳ مورد کانال انتقال آب بوده است.
رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای همکاری آستان قدس با بسیج سازندگی برای انجام پروژه های عمرانی تا کنون مبلغ ۶۲۰ میلیون تومان از طرف آستان قدس رضوی پرداخت شده است.
انتهای پیام/۱۲۷