عصر امروز؛

اجتماع بزرگ «سلام فرمانده» در ورزشگاه آزادی بیرجند برگزار می شود

اجتماع خانوادگی سرود حماسی «سلام فرمانده» عصر امروز (۱ تیر) در ورزشگاه آزادی شهرستان بیرجند با حضور خواننده سرود «ابوذر روحی» و اجرای «حامد سلطانی» و دهه نودی‌های بیرجندی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، اجتماع بزرگ خانوادگی «سلام فرمانده» با حضور ابوذر روحی و اجرای «حامد سلطانی» امروز چهارشنبه یکم تیرماه از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه آزادی شهرستان بیرجند برگزار می‌شود تا بار دیگر شاهد خلق حماسه‌ای تاریخی در شهر علم و ادب  و عرض ارادت مردم این دیار به ساحت قدسی امام عصر (عج) باشیم.

اجتماعات «سلام فرمانده» از نیمه شعبان که در آخرین روزهای اسفندماه سال گذشته بود، در شهرهای مختلف کشور آغاز شده و تاکنون شاهد اجتماعات گسترده‌ای در این قالب بوده ایم که نمونه‌ای از آن در ورزشگاه صد هزار نفری آزادی تهران رقم خورد.

به گفته رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه یکم تیرماه ممنوعیت تردد در خیابان های مفتح ۲۷، بهشتی ۲۸، سجاد ۶ و فرعی های بهشتی ۲۸ اعمال خواهد شد و پارک وسایل نقلیه در فاصله ۱۰۰ متری ورودی های ورشگاه آزادی بیرجند ممنوع است.

گفتنی است؛ نماهنگ «سلام فرمانده» کاری از گروه ماح (ملت امام حسین) و به تهیه کنندگی حجت الاسلام «نعیمی پور» و مداحی «ابوذر روحی» و ۳۱۳ نفر از کودکان و نوجوانان اجرا شده است.

انتهای پیام/۱۰