صبح امروز انجام شد

اجتماع ۴۰۰ نفری دانش‌آموزان خراسان‌جنوبی برای انتقام از آمریکا

400 نفر از دانش آموزان خراسان‌جنوبی امروز طی اجتماع خواستار انتقام سخت از آمریکا در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی شدند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، یاسر اسماعیلی معاون فرهنگی تربیتی اتحادیه انجمن اسلامی خراسان‌جنوبی پیش از ظهر امروز در حاشیه اجتماع دانش‌آموزان خراسان‌جنوبی برای انتقام و خون‌خواهی سردار حاج قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: از طرف اتحادیه انجمن اسلامی و بسیج دانش‌آموزی تجمعی را برای خون خواهی از سردارحاج قاسم سلیمانی برپا کردیم.
وی افزود: از طرف اتحادیه پویشی شکل گرفت که جوانان به صورت نمادین با شعار “صف به صف قاسم‌ها برای خون‌خواهی تو “در برنامه اعزام به جبهه‌های مقاومت شرکت کنند.
معاون فرهنگی تربیتی اتحادیه انجمن اسلامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: ما به تمام سفیران خود درمدارس استان اطلاع داده‌ایم که در این اجتماع شرکت کنند و امروز به صورت نمادین حدود ۴۰۰ دانش‌آموز در این اجتماع شرکت کردند.
اسماعیلی گفت: این اجتماع برای دانش‌آموزان دوره متوسطه اول و دوم بود.
وی افزود: در بایان این مراسم قطع نامه‌ای که شامل ۶ بند است برای خون‌خواهی و انتقام شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی از آمریکا توسط یکی از دانش آموزان قرائت می‌شود و دانش آموزان برای حضوردر جبهه مقاومت فرم تکمیل می‌کنند.
انتهای پیام/