مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی:

اجرایی شدن طرح گسترده بیمه تکمیلی رایگان رانندگان حمل و نقل بار در خراسان جنوبی

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: از اول مرداد ماه سال جاری طرح بیمه تکمیلی برای 5 هزار و 822 نفر رانندگان حمل‌ و نقل کالا به همراه همسرانشان به صورت رایگان اجرایی شد.

به گزارش خاورستان، جعفر شهامت مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی اظهار کرد: از اول مرداد ماه سال جاری طرح بیمه تکمیلی برای ۵ هزار و ۸۲۲ نفر رانندگان حمل‌ و نقل کالا به همراه همسرانشان به صورت رایگان اجرایی شد.
وی افزود: رانندگان فعال بخش حمل و نقل جاده ای کالا می‌توانند با مراجعه به دفتر انجمن های صنفی رانندگان استان( بار و مسافر) و با در دست داشتن کارت هوشمند و شماره شبای حساب بانکی خود و مشخصات شناسنامه‌ای همسر شامل شناسنامه و کارت ملی به مراکز صدور، تمدید و لغو برگ فعالیت کارت هوشمند در استان محل زندگی خود مراجعه و نسبت به ثبت نام جهت بهره‌مندی از مزایای این بیمه اقدام کنند.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی بیان کرد: بیمه تکمیلی رانندگان که یکی از نیازهای رانندگان بوده است مقرر شده بدون پرداخت هزینه در فاز نخست رانندگان و همسران آنها و در مرحله بعد تمامی اعضای خانواده رانندگان تحت پوشش این بیمه قرار گیرند.
شهامت خاطرنشان کرد: بیش از ۴ هزار و ۷۰۷ تن کالا در سال ۹۶ توسط ۶۳ شرکت حمل و نقل کالا از استان خراسان جنوبی به سراسر کشور جابجا شده است.
انتهای پیام/ ۱۳۲