مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی خبر داد؛

اجرای سفت کاری بیش از ۵۰۰ واحد مسکن محرومان خراسان‌جنوبی

تنها گفت: از یک هزار واحد مسکن محرومان در خراسان جنوبی برای 533 واحد سفت کاری انجام شده است.

قاسم تنها مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، به آخرین وضعیت مسکن محرومان پرداخت و اظهار کرد: طی تفاهم نامه منعقده بین سازمان برنامه و بودجه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تعداد ۱۱ هزار واحد جهت تامین مسکن محرومین و اقشار کم درآمد استان از سال ۹۸ آغاز شده است.

وی افزود: این طرح مسکن محرومین با اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومان و اعتبار کمک بلاعوض ۳۰۵ میلیارد تومان در دستور کار قرار گرفت.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: در مجموع تاکنون عملیات اجرایی ۱۰ هزار و هشت واحد اتمام یافته یا در شرف اتمام می باشد و مابقی واحدها در سایر مراحل اجرایی است.

تنها به تفاهم نامه ۲۰ هزار واحد مسکن محرومین منعقده بین بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز اشاره کرد و گفت: در قالب این تفاهم نامه به هر متقاضی علاوه بر تسهیلات بانکی، مبلغ ۵۰ میلیون تومان کمک بلاعوض، دو هزار کیلوگرم میلگرد و ۱۰ تن سیمان رایگان تعلق می‌گیرد.

وی به سفر آقای فتاح طی سال گذشته به خراسان‌جنوبی و آغاز مراسم ساخت مسکن محرومان از این محل در روستای نوغاب شهرستان درمیان اشاره و اظهار کرد: سهمیه استان از محل این تفاهم‌نامه یک هزار واحد می‌باشد که در حال حاضر تشکیل پرونده تمام متقاضیان انجام شده و عملیات اجرایی واحدها در حال انجام می‌باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی گفت: از این یک هزار واحد ۹۴۴ واحد پی کنی، ۹۱۲ واحد اجرای فنداسیون، ۷۹۷ واحد اسکلت و دیوارچینی، ۶۱۶ واحد اجرای سقف و ۵۳۳ واحد سفت کاری انجام شده است.

انتهای پیام/۱۲۷