مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی خبر داد

اجرای طرح ارتقاء مهارت های شغلی زنان در خراسان جنوبی با هدف حمایت از توان افزایی زنان مدیر

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی گفت: طرح ارتقاء مهارت های شغلی زنان در خراسان جنوبی با هدف حمایت از توان افزایی زنان مدیر، برگزار می شود.

مژگان شریفی؛ مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار خاورستان؛ اظهارکرد: بر اساس موافقت نامه دفتر امور بانوان و خانواده استانداری استان با معاونت زنان وخانواده رئیس جمهوری، طرح ارتقاء مهارت های شغلی زنان در خراسان جنوبی برگزار می شود.
وی افزود: هدف از اجرای این طرح حمایت از توان افزایی زنان مدیر؛ از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی ارتقاء مدیریت است.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه این طرح با اعتبار ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اجرا خواهد شد گفت: هم اکنون مقدمات اجرای این طرح در حال انجام است و کارگاه های آموزشی هم بعد از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.
شریفی تصریح کرد: این طرح برای ۶۰ نفر از زنان مدیرکل، مسئول، معاون و ماور امور زنان استان برگزار خواهد شد.
وی از دیگر اهداف این طرح را ارتقاء دانش و مهارت های مدیریتی، بهبود عملکرد مدیریت زنان مسئول، فراهم کردن زمینه رشد و شکوفایی استعدادها و توانمندی های زنان مدیر، ایجاد هماهنگی بیشتر بین دست اندرکاران امور زنان و خانواده، ایجاد زمینه هایی برای استفاده از ظرفیت های دستگاه های اجرایی و شوراهای اسلامی در توسعه امور زنان و خانواده و همچنین زمینه سازی برای هم افزایی، تجمیع منابع و امکانات و انتقال تجربیات عنوان کرد.
انتهای پیام / ۷