اجرای طرح «کارمند فعال – ایران پویا»

رئیس هیات ورزش‌های همگانی خراسان جنوبی گفت:کارمندان با اجرای طرح «کارمند فعال - ایران پویا» در محیط کار و پشت میز خود حرکات ورزشی انجام می دهند.

به گزارش خاورستان،کاظم چراغ بیرجندی رئیس هیات ورزش‌های همگانی خراسان جنوبی گفت: این طرح با هدف ارتقای سطح کمی و کیفی سلامت جسمانی، روانی و بهبود بهره وری سازمانی کارکنان دستگاه‌های اجرایی، به شکل مدون و پیوسته از شنبه ۵ تیرماه به صورت هفتگی و در یک روز‌های شنبه هر هفته راس ساعت ۸:۳۰ صبح اجرا می شود.
چراغ بیرجندی افزود: این طرح در قالب جلسات آموزش و تمرین ۲۰ دقیقه ای (۱۰ دقیقه اول آموزش و حرکات آمادگی جسمانی و ۱۰ دقیقه بعدی بصورت تناوبی هر برنامه درخصوص یکی از موارد تغذیه، روانشناسی، حرکات اصلاحی، مشاور خانواده، رشد و یادگیری) با آموزش اساتید برجسته کشوری اجرا خواهد شد.
وی گفت: علاقمندان به مشارکت در این طرح با مراجعه به صفحه رسمی کارمند فعال در فضای مجازی به نشانی (karmandefaal@) و ورود به پخش زنده (Live) می‌توانند به این پویش ملی بپیوندند.
رییس هیات ورزش‌های همگانی استان افزود: هرچند این طرح با عنوان کارمند فعال نامگذاری شده اما عموم مردم نیز می توانند از آن استفاده کنند.
انتهای پیام /۳