فرمانده حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر مود خبر داد

اجرای عملیات ضد عفونی معابر و مکان‌های پرتردد مود توسط بسیجیان

نینوایی گفت: ضد عفونی معابر و مکان های پر تردد و پرخطر توسط بسیجیان پایگاه مقاومت شهید شریفی پناه با همکاری شهرداری و ایستگاه سلامت توسط پایگاه مقاومت حضرت ولیعصر(عج) با همکاری شبکه بهداشت و درمان مود انجام می شود.

نینوایی فرمانده حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر مود در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، گفت: با توجه به فرمان رهبر معظم انقلاب، برای تلاش همه افراد در راستای مقابله و ریشه کن کردن ویروس کرونا از کشور، ناحیه مقاومت بسیج مالک اشتر مود نیز تمامی امکانات خود برای مقابله با این بیماری را به میدان آورده است.
وی عنوان کرد: از نخستین روزهای شیوع این ویروس منحوس کرونا و ابلاغ فرمان مقام معظم رهبری به ستاد کل نیروهای مسلح، حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر با همکاری دیگر نهادی های مربوطه از جمله بخشداری ،شهرداری و شورای شهرو شبکه بهداشت و درمان و سایر ادارات در جهت پیشگیری و مبارزه با این ویروس منحوس کرونا وارد میدان شده است.
نینوای با بیان اینکه در حوزه و پشتیبانی، اداری و سازماندهی، فرهنگی و اطلاع رسانی، امنیتی، نیروی انسانی اقدامات صورت می گیرد، عنوان کرد:از همان ابتدا با همکاری خوب بخشداری و دهیاری ها کار ضد عفونی روستا های بزرگ و هدف گردشگری توسط پایگاه های بسیج انجام می شود.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر مود با اشاره به کار ضد عفونی در داخل شهر مود افزود: تجهیزات مورد استفاده در این عملیات از تجهیزات ناحیه مقاومت بسیج و بخشداری شهرداری، شورای شهر،شبکه بهداشت و درمان انجام می شود.
وی ادامه داد راه انداری ایستگاه سلامت برای پایش و سلامت افراد و ایستگاه ضد عفونی در ورودی شهر راه اندازی شد و تاکنون بیش از ۱۰ هزار لیترمواد ضد عفونی برای این فعالیت مصرف و یا در اختیار خانواده ها قرار گرفته است.
نینوایی گفت: در این مرحله ضد عفونی داخل شهر تمامی کوچه‌های ،معابراصلی ، مساجد،مغازه ها ، نانوایی ها و ….عملیات ضد عفونی قرار گرفت.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر مود خاطر نشان کرد:در حوزه فرهنگ سازی و اطلاع رسانی نیز از با تهیه پوستر،کلیپ،فضای مجازی و ظرفیت مساجد و توان نیروی های بسیجی در روستا ها برای جلوگیری از شیوع این بیماری انجام شده است.
وی با اشاره به اینکه خانواده های بودند که بخاطر ویروس کرونا دچار مشکلات شده اند عنوان کرد: تا کنون حدود ۸ میلیون تومان بسته مواد غذایی بین خانواده های نیازمند توسط حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر مود با همکاری دیگر نهاد های حمایتی توزیع شده است.
نینوایی از آمادگی کارگاه تولید ماسک درشهر مود خبر داد و افزود:این کارگاه توسط حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر مود هم آماده فعالیت شده و اگر نیاز شد می تواند در اختیار شبکه بهداشت و درمان قرار بگیرد.
انتهای پیام/۱۵۱/ ۱۴/ ۴