مسئول کانون کتاب و کتابخانه کانون‌های خدمت رضوی در خراسان‌جنوبی خبر داد؛

اجرای قدرنامه در فضای مجازی

فروتنی از اجرای قدرنامه در فضای مجازی خبر داد.

محمد حسین فروتنی مسئول کانون کتاب و کتابخانه کانون‌های خدمت رضوی در خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، از اجرای قدرنامه در فضای مجازی خبر داد.
وی افزود: کانون کتاب و کتابخوانی خدمت رضوی خراسان‌جنوبی با مشارکت فرهنگسرای خانواده تهران بمناسبت شبهای با عظمت قدر که بنا بر روایتی از رسول خدا (ص) طلب عافیت، بهترین دعا در این شبهای پر فضیلت است و با عنایت به گسترش ویروس کرونا و برگزاری مراسمات این لیالی متبرک در فضای مجازی اقدام به انجام ویژه برنامه‌ای با عنوان قدرنامه کرده است.
مسئول کانون کتاب و کتابخانه کانون‌های خدمت رضوی در خراسان‌جنوبی بیان کرد: علاقه مندان و خادمیاران می‌توانند جهت ارسال دعاها، مناجات‌ها، راز و نیازها، آرزوها، و استغاثه‌های خود به درگاه حضرت حق مهربان و در حق همدیگر در این برنامه مشارکت کنند باشد .
فروتنی عنوان کرد: علاقه‌مندان جهت ثبت کامنت دعاها، مناجات‌ها، راز و نیازها، آرزوها، و استغاثه‌های خود می‌توانید به آدرس‌های اینستاگرامی ketab_khj، @ ketabkhanekhanevade، @ farhangsara_khanevade@ مراجعه کنند.
وی همچنین از اجرای ویدئو کلیپ به نام عشق خبر داد و اظهار کرد: ویدئو کلیپ به نام عشق در سوگ اول مظلوم عالم حضرت امیرالمومنین علی بن ابیطالب(علیه السلام) و همزمان با سالروز شهادت این امام بزرگوار از سوی کانون تخصصی کتاب و کتابخوانی خدمت رضوی خراسان جنوبی با همکاری فرهنگسرای خانواده تهران با آئینه خوانی و مدح خوانی محمّد فاضل فروتنی از خادمیاران افتخاری کانون تخصصی کتاب و کتابخوانی خدمت رضوی خراسان جنوبی و از اشعار منتخب شاعر آیینی صابر خراسانی در صفحات فضای مجازی منتشر شد.
مسئول کانون کتاب و کتابخانه کانون‌های خدمت رضوی در خراسان‌جنوبی اظهار کرد: ارادتمندان به ساحت مقدس حضرت امیرالمومنین (علیه السلام) می‌توانند جهت بهره‌مندی از برنامه‌ یاد شده به صفحه‌های مجازی در اینستاگرام به نشانی های m.fazel.forootani، @ ketab_khj،@ ketabkhanekhanevade،@ farhangsara_khanevade@ مراجعه کنند.
انتهای پیام/۱۲۷