مدیر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خراسان جنوبی:

اجرای مرحله چهارم رزمایش همدلی در خراسان جنوبی/۱۸ هزار بسته معیشتی توزیع می شود

موسوی گفت: مرحله چهارم رزمایش همدلی در خراسان جنوبی با توزیع ۱۸ هزار بسته معیشتی و ۶ هزار و ۵۰۰ بسته لوازم التحریر در مناطق کمتر برخوردار آغاز شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سید مجتبی موسوی در جمع خبرنگاران از توزیع ۳۰۰ بسته گوشت به ارزش ۱۶ میلیون تومان در مرحله چهارم رزمایش همدلی و احسان در مناطق کم برخوردار بیرجند خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۴۰۰ میلیون تومان بسته گوشت در بین نیازمندان استان خراسان جنوبی توزیع شده است.
مدیر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مرحله چهارم رزمایش همدلی و احسان توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان همزمان با گام سوم نهضت کمک مومنانه آغاز شده است، افزود: در این مرحله از رزمایش ۱۸ هزار بسته معیشتی به ارزش ۲ میلیارد تومان در سطح استان توزیع خواهد شد.
موسوی با بیان اینکه در گام سوم نهضت کمک مومنانه ۶ هزار و ۵۰۰ بسته لوازم التحریر به ارزش ۹۷۵ میلیون تومان توزیع می شود، ادامه داد: همچنین ۲۳ هزار بسته سلامت به ارزش ۷۵۰ میلیون تومان در بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا ویروس توزیع می شود.
وی ادامه داد: توزیع این بسته‌ها توسط گروه های جهادی همکار ستاد اجرایی فرمان امام و کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان در یک بازه زمانی یک ماهه انجام خواهد شد.
مدیر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خراسان جنوبی از برگزاری ۲ مرحله دیگر رزمایش همدلی و احسان در سطح استان تا پایان امسال خبر داد و تصریح کرد: در مرحله آخر رزمایش در آستانه عید نوروز توزیع پوشاک در بین جوانان و نوجوانان خانواده های نیازمند استان انجام خواهد شد.
موسوی بیان کرد: مرحله اول رزمایش همدلی و احسان اردیبهشت ماه، مرحله دوم تیرماه و مرحله سوم شهریورماه امسال برگزار شد که در این مراحل ۱۴ میلیارد تومان بسته معیشتی، بسته لوازم التحریر و بسته پروتئینی در مناطق محروم استان خراسان جنوبی توزیع شد.
وی با بیان اینکه مرحله چهارم نیز در حال اجرا است، اظهار کرد: در مجموع هفت مرحله رزمایش همدلی و احسان در سال ۹۹ خواهیم داشت.
مدیر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: از ابتدای امسال ۲۲ سری جهیزیه به ارزش ۴۵۰ میلیون تومان توزیع شده است.
وی به پرداخت وام های قرض الحسنه به روستائیان آسیب دیده از کرونا در استان اشاره کرد و گفت: در این راستا تاکنون ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه پرداخت شده است.
انتهای پیام /۳