مدیر کانون کتاب و کتابخوانی خدمت رضوی خبر داد؛

اجرای پویش سراسری “با کریمان کارها دشوار نیست” در فضای مجازی

فروتنی گفت: اجرای پویش سراسری با کریمان کارها دشوار نیست در فضای مجازی برگزار می‌شود.

محمد حسین فروتنی مدیر کانون تخصصی کتاب و کتابخوانی خدمت رضوی استان خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: کانون تخصصی کتاب و کتابخوانی خدمت رضوی استان خراسان جنوبی با همکاری فرهنگسرای خانواده تهران به مناسبت ولادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع)، اقدام به برگزاری پویش سراسری (با کریمان کارها دشوار نیست) در فضای مجازی و در صفات اینستاگرامی کرده است.
وی افزود: مخاطبان می توانند در این پویش در زیر پست کامنت؛ ارسال نوشته، جمله، شعرهایی زیبا و معرفی کتاب‌هایی ارزشمند درخصوص شخصیت امام حسن مجتبی (ع) را که سروده، تالیف یا مطالعه نموده‌اند را ذکر و معرفی کنند و همه علاقه‌مندان و ارادتمندان به ساحت کریم اهل بیت (علیه السلام) را مهمان سفره کرامت دل خود قرار دهند.
مدیر کانون تخصصی کتاب و کتابخوانی خدمت رضوی استان خراسان‌جنوبی بیان کرد: این برنامه ضمن همدلی و تقویت احسان و نیکی؛ به ترویج فرهنگ مطالعه و آگاهی نسبت به زندگی امامان و الگو پذیری از سبک زندگی این بزرگواران و معرفی اشعار و کُتب برگزیده می‌پردازد.
فروتنی عنوان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند از یکم لغایت هشتم اردیبهشت ماه پیام‌ها و جملات زیبای خود را در زیر پُست‌های معرفی شده به آدرسهای اعلام شدهketab_khj، @ketabkhanekhanevade، @ketab_sity@ و farhangsara_khanevade@ ارسال کنند.
انتهای پیام/۱۲۷