از ابتدای سال جاری اجرا شد

اجرای ۴ پروژه محرومیت زدا هلال احمر در مناطق مختلف خراسان‌جنوبی

بخشی معاون جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی از اجرای چهار پروژه محرومیت زدا از ابتدای سال جاری در مناطق مختلف استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، احمد بخشی معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جمعیت هلال احمر نه تنها در زمان بحران بلکه در زمان آرامش نیز در راستای کمک به نیازمندان از هیچ تلاشی دریغ نکرده و برنامه هایی در دستور کار دارد.
وی افزود: اجرای برنامه‌های مختلف محرومیت زدایی، برپایی چادر سلامت در مناطق محروم، اعزام کاروان های نذر آب و توزیع سبد غذایی از جمله اقدامات هلال احمر در امر خدمت به نیازمندان است.
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی از اجرای چهار پروژه محرومیت زدا در مناطق مختلف استان در سال جاری خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با اعتباری بیش از دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال انجام شده است.
بخشی عنوان کرد: به دنبال اجرای این پروژه‌ها که با مشارکت داوطلبان و خیرین هلال احمر انجام شده، ۳۴۷ نفر از مزایای طرح‌ها بهره‌مند شده‌اند.
وی از اعزام ۱۷ کاروان سلامت به روستاهای محروم را از دیگر خدمات انجام شده دانست و گفت: بیش از ۹ هزار نفر از خدمات این کاروان‌ها بهره‌مند شده‌اند.
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی بیان کرد: توزیع ۲۶۰ بسته حمایتی در قالب اجرای طرح ارمغان مهر و توزیع دو هزار و ۱۵۱ سبد حمایتی از محل جمع آوری کمک‌های مردمی بین نیازمندان از دیگر خدمات سال جاری بوده است.
بخشی با اشاره به فعالیت کرونا در استان بیان کرد: ضد عفونی معابر، توزیع ماسک، ارائه اقدامات پیشگیرانه در بین اقشار مختلف جامعه، توزیع ضدعفونی و اجرای طرح آمران سلامت از جمله اقدامات انجام شده برای مقابله با این ویروس بوده است.
انتهای پیام۱۲۷