رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خوسف خبر داد

اجرای ۶ پروژه آبخیزداری از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خوسف در زمینه پروژه‌های پیش بینی شده در بخش آبخیزداری برای اجرا در سال 98، گفت: 6 پروژه از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در سال 98 اجرایی می‌شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی کرباسچی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خوسف در زمینه پروژه‌های پیش‌بینی شده در بخش آبخیزداری برای اجرا در سال ۹۸، بیان کرد: ۶ پروژه از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در سال ۹۸ اجرایی می‌شود.
وی با اشاره به این‌که این پروژه‌ها ۵ سازه سنگ و ملات و یک پروژه سازه گابیونی است، بیان کرد: از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی بیش از دو میلیارد تومان به این پروژه‌ها اختصاص داده شده است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خوسف ادامه داد: همچنین چهار پروژه دیگر از محل اعتبارات استانی برای اجرا در سال ۹۸ در نظر داریم که در صورت اختصاص اعتبار استانی از طرف فرمانداری شهرستان پیگیری می شود که اجرای آن ۸۰۰ تا ۹۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.
کرباسچی با بیان اینکه تمام پنچ پروژه آبخیزداری سال گذشته شهرستان خوسف را با موفقیت و در کمترین زمان و با بهترین کیفیت به اتمام رساندیم افزود: از مهمترین این پروژه ها افتتاح بزرگترین سازه آبخیزداری شرق کشور در منطقه آرک و بیناباد بود.
وی یادآور شد: سه پروژه آبخیزداری از جمله دو بند خاکی در روستاهای شهنه و شل آباد و یک پروژه سازه سنگ و ملاتی در روستای خرم و یک پروژه با سازه سنگ و ملات در روستای سیوجان از دیگر پروژه های سال گذشته بود.
انتهای پیام/ ۱۳۲