احتمال حمله سایبری به پمپ بنزین‌ها در آستانه سالگرد حوادث آبان

از ساعاتی قبل اختلال در سیستم پمپ بنزین ها موجب سرگردانی مردم شد. این موضوع همزمان با تدارک گسترده رسانه های ضد انقلاب در مورد حوادث آبان ۹۸ احتمال حمله سایبری را تقویت می کند.

به گزارش خاورستان، از ساعاتی قبل اختلال در سیستم پمپ بنزین ها موجب سرگردانی مردم شد. این موضوع همزمان با تدارک گسترده رسانه های ضد انقلاب در مورد حوادث آبان ۹۸ احتمال حمله سایبری را تقویت می کند اگرچه هنوز مسئولین مربوطه در این رابطه اظهار نظری نکرده اند.

در آبان ۹۸ نیز به دنبال سوء تدبیر دولت در افزایش ناگهانی بنزین، همین رسانه ها با دامن زدن به اعتراضات مردم خیلی زود اعتراضات را به خشونت مسلحانه کشاندند که منجر به کشته شدن حدود ۲۰۰ نفر شد.

در سال ۹۸ هجوم افراد مسلح به مراکز حساس نظامی و مراکز انبار سوخت و کالای استراتژیک، همزمان با حمایت رسانه ای جریان ضد انقلاب نشان داد که از مدتها قبل برای به آشوب کشیدن و کشته سازی در کشور برنامه ریزی شده است و صرفا منتظر بهانه ای برای عملیاتی کردن برنامه خود بوده اند.

شباهتهای هماهنگی رسانه ای و عملیات میدانی جریان ضد انقلاب در این ماجرا نیز شائبه حمله سایبری به پمپ بنزین را تقویت می کند.

انتهای پیام/۱۰