مدیر کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی خبر داد

احداث ۵ آموزشگاه در خراسان‌جنوبی با مشارکت بانک ملی/ بیش از یک میلیارد تومان هزینه شده است

واقعی گفت: به همت امور شعب بانک ملی در سال جاری پنج آموزشگاه با 25 کلاس با اعتباری بیش از یک میلیارد و سیصد میلیون تومان در استان احداث شده است.

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی محمدعلی واقعی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، گفت: به همت امور شعب بانک ملی در سال جاری پنج آموزشگاه با ۲۵ کلاس با اعتباری بیش از یک میلیارد و سیصد میلیون تومان در استان احداث شده است.
وی افزود: همچنین در سال جاری مبلغ ۱۴ میلیارد تومان تسهیلات به فرهنگیان استان توسط شعب بانک ملی پرداخت شده است.
وی، بر گسترش بیش از پیش همکاری بانک ملی و آموزش و پرورش استان تاکید کرد و از تلاش ها و اقدامات مهم و موثر بانک ملی به جهت حمایت از روند علمی جامعه، احداث مدارس و پرداخت تسهیلات به کارکنان آموزش و پرورش خراسان جنوبی تقدیر و تشکر کرد.
محمدعلی زرنگ رئیس امور شعب بانک ملی استان نیز در این دیدار گفت: آموزش و پرورش و بانک ملی هر دو از نهادهای مهم و بزرگ استان هستند و همکاری نزدیک این دو نهاد می‌تواند تاثیرات مثبتی برای توسعه‌ی علمی و فرهنگی خراسان جنوبی داشته باشد.
رئیس امور شعب بانک ملی استان با اشاره به سوابق دیرینه و تعاملات بانک با آموزش و پرورش افزود: بانک ملی ایران برای ارائه خدمات بانکی مختلف به معلمان، اساتید و کارکنان آموزش و پرورش استان آمادگی کامل دارد.
انتهای پیام۶۶/۱۲۷