توسط بانک توسعه تعاون انجام شد؛

اختصاص بیش از ۱۱۸ میلیارد ریال تسهیلات به بخش گردشگری خراسان‌جنوبی

ملائی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان خراسان‌جنوبی گفت:بانک توسعه تعاون بیش از 118 میلیارد ریال تسهیلات به بخش گردشگری استان خراسان‌جنوبی اختصاص داده است.

رضا ملائی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: بانک توسعه تعاون بیش از ۱۱۸ میلیارد ریال تسهیلات به بخش گردشگری استان خراسان‌جنوبی اختصاص داده است.
وی به مناسبت هفته گردشگری دربازدید از اقامتگاه بوم گردی خانه فروغ شهرستان بشرویه گفت: گردشگری یک راه توزیع ثروت در جامعه است چرا که این صنعت می‌تواند موجب حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغال جدید در جامعه شود. یک جهانگرد یا گردشگر علاوه بر تفریح و گردشگری بر اقتصاد و تجارت کشورها نیز تاثیرگذار است.
مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان خراسان‌جنوبی با اشاره به ظرفیت مناسب صنعت گردشگری در استان خراسان جنوبی علی‌الخصوص بوم‌گردی درمناطق روستایی، خاطر نشان کرد: صنعت گردشگری یک صنعت پربازده و دارای سهم قابل توجهی در راستای جهش تولید می‌باشد؛ با اطلاع رسانی‌های بیشتر به عموم مردم، استقبال مناسب‌تری از پتانسیل‌های آن در ایجاد و توسعه صنعت گردشگری در استان خواهد بود.
ملائی عنوان کرد: بانک توسعه تعاون نیز در حمایت از این مهم و عمل به تکلیف جهش تولید، از سال گذشته تاکنون با سرمایه گذاری بیش از ۱۱۸ میلیارد ریال از محل اعتبارات طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری و اعتبارات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه زمینه اشتغال ۱۱۰ نفر در صنعت گردشگری استان خراسان جنوبی را فراهم کرده است.
انتهای پیام/۱۲۷