فرماندار درمیان مطرح کرد؛

اختصاص ۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای آب شرب و راه های روستایی شهرستان درمیان/ افتتاح ۱۰۱ پروژه در هفته دولت

فرجامی فرد گفت: بیشترین سهم بودجه در بخش‌های آبرسانی به روستاها به میزان و اصلاح شبکه ها به میزان ۳۸ میلیارد تومان و احداث و روکش آسفالت راه های روستایی و بین شهری به میزان ۲۲ میلیارد تومان اختصاص یافته است. 

به گزارش خبرنگار خاورستان، جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان درمیان به ریاست فرجامی فرد فرماندار و با حضور مطلبی پور معاون عمرانی فرماندار، بخشدارن و مدیران دستگاه های اجرایی عضو کمیته در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

مهدی فرجامی فرد فرماندار شهرستان درمیان در این جلسه، اظهار کرد: با اولویت نیاز شهرستان، بیشترین سهم بودجه در بخش‌های آبرسانی به روستاها به میزان و اصلاح شبکه ها به میزان ۳۸ میلیارد تومان و احداث و روکش آسفالت راه های روستایی و بین شهری به میزان ۲۲ میلیارد تومان اختصاص یافته است.

وی با تأکید بر اینکه کمیته برنامه‌ریزی تعیین کننده خط‌مشی و سند توسعه و نقشه راه شهرستان است افزود: تمامی مدیران ارگان‌ها و دستگاه‌های مرتبط باید در راستای تحقق برنامه‌های این کمیته و جذب اعتبارات ابلاغی تلاش کنند.

فرماندار درمیان گفت: هر اندازه مدیران در جذب اعتبارات فعال‌تر و توانمندتر باشند، بودجه بیشتری می‌توانند جذب کنند، اولویت مدیران در جذب و هزینه‌کرد اعتبارات باید با طرح‌های نیمه‌تمام باشد.

فرجامی فرد اولویت‌بندی را یکی از نکات مهم برای حل مشکلات شهرستان دانست و بیان کرد: مدیران باید با در نظر گرفتن سطح انتظارات جامعه، برنامه‌ریزی را براساس حل مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف انجام دهند.

وی همچنین خواستار پیگیری جذب اعتبارات در فرصت باقی مانده تا پایان شهریور ماه شد و بازدید مستمر از پروژه‌های های عمرانی جهت اجرای پروزه های با کیفیت را مهم خواند.

فرماندار درمیان گفت: خوشبختانه با دستور استاندار و پیگیری های انجام شده از محل اعتبارات محرومیت زدایی اجرای پروژه های آبرسانی به روستاهایی که با مشکل قطعی و کمبود آب شرب مواجه هستند، آغاز و امید است تا پایان سال تعدادی از روستاها به شبکه آبرسانی متصل گردند و مابقی تا پایان سال ۱۴۰۲ از نعمت آب شرب پایدار بهره مند خواهند شد.

فرجامی فرد همچنین در جلسه گرامیداشت هفته دولت در شهرستان درمیان، اظهار کرد: تبیین و بیان عملکرد دولت در هفته دولت توسط تمامی مدیران و مسئولین ضرورت دارد.

وی از افتتاح و کلنگ زنی ۱۰۱ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بیش از ۹۷ میلیارد تومان خبر داد و گفت: هفته دولت فرصت مناسبی جهت بیان خدمات دولت مردمی است لذا خواستار انسجام و وحدت دستگاه های اجرایی جهت پیشبرد برنامه های دولت و خدمت رسانی بیشتر و بهتر به مردم شریف شهرستان درمیان هستیم.

انتهای پیام/۱۲۷