اختصاص ۱۲ میلیارد ریال به اورژانس جاده‌ای لانو سربیشه

۱۲ میلیارد ریال اعتبار از سوی استاندار خراسان جنوبی به اورژانس جاده‌ای بخش لانو شهرستان سربیشه در بازدید از این طرح نیمه‌تمام اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار خاورستان، استاندار خراسان جنوبی امروز در ادامه سفر به شهرستان سربیشه با حضور نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از پروژه در حال احداث پایگاه اورژانس جاده‌ای لانو بازدید کرد.

در این بازدید از سوی استاندار خراسان جنوبی ۱۲ میلیارد ریال به طرح نیمه‌تمام اورژانس جاده‌ای بخش لانو سربیشه اختصاص یافت تا این طرح در راستای خدمت‌رسانی به مردم تا دهه فجر به بهره‌برداری برسد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در این بازدید اظهار کرد: پایگاه اورژانس جاده‌ای لانو با زیربنای ۱۰۰ مترمربع با اجرای فونداسیون ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

محمد موسوی میرزایی ادامه داد: با وجود نبود زیرساخت‌های لازم، نیروها، خودرو و تجهیزات مستقر در محل در حال خدمت‌رسانی به حوادث جاده‌ای هستند.

همچنین استاندار خراسان جنوبی در ادامه از پروژه در حال احداث مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی دُرح نیز بازدید کرد. این پروژه نیز با زیربنای ۵۲۵ مترمربع در مرحله اجرای فونداسیون قرار دارد و حدود ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

تکمیل این بنا که از زیرساخت‌های بهداشتی مهم بخش دُرح به شمار می‌رود، براساس برآوردهای صورت گرفته حدود ۲ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

استاندار خراسان جنوبی همچنین با هدف اطلاع از شرایط موجود و وضعیت فعالیت شرکت سهامی زراعی از چاه‌های کشاورزی دشت خوشاب بازدید کرد.

انتهای پیام/۱۰