اختلاف خانوادگی در شهرستان قاینات منجر به قتل شد

فرمانده انتظامی قاینات از وقوع قتل زن ۵۲ ساله به علت اختلافات خانوادگی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خاورستان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمود زال بیکی اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای شهرستان قاینات، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان قاینات افزود: ماموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند، فردی به علت اختلافات خانوادگی همسر قبلی خود را که ۵۲ سال سن داشت با ضربات چاقو مجروح کرده که قبل از حضور پلیس، وی را به بیمارستان امام رضا شهرستان بیرجند منتقل کردند که مصدوم به علت شدت جراحات در بیمارستان جان خود را از دست داد.

سرهنگ زال بیکی بیان کرد: قاتل در بازجویی‌های پلیسی به قتل همسر قبلی خود اعتراف کرد که در این خصوص پرونده تشکیل و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

وی گفت: بروز اختلاف نظر و ناراحتی میان اعضای خانواده یکی از موضوعاتی است که هرگز نمی‌توان به‌طور کامل از ایجاد آن جلوگیری کرد اما با مدیریت صحیح شرایط پیش آمده می‌توان از اتفاقات ناگوار پیشگیری کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان قاینات از شهروندان خواست در صورت بروز اختلاف در محیط خانواده به مراکز خدمات مشاوره کلانتری‌ها مراجعه کرده تا با فراگرفتن مهارت‌های حل مساله و کنترل پرخاشگری از بروز چنین فجایع خانوادگی پیشگیری کنند.

انتهای پیام/۱۰