عضو شورای شهر بیرجند:

ادامه بحث های شورا برای تعیین شاخصه های شهردار/ هنوز کاندیدایی برای پست شهردار معرفی نشده

سروری گفت: هنوز همکاران شورا گزینه های مورد نظر خود برای پست شهردار را مطرح نکردند و در حال حاضر بیشتر مباحث شورا بر روی تعیین شاخصه های شهردار و اینکه او باید چه ویژگی هایی داشته باشد، است.

عباس سروری، عضو شورای شهر بیرجند، در گفتگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص این موضوع که انتخاب شهردار بیرجند، به کجا رسید، اظهارکرد : هنوز همکاران شورا گزینه های مورد نظر خود برای پست شهردار را مطرح نکردند و در حال حاضر بیشتر مباحث شورا بر روی تعیین شاخصه های شهردار و اینکه او باید چه ویژگی هایی داشته باشد، است.
وی در خصوص دلیل عدم رأی شورا به شهردار جاوید و ماندن او حداقل تا مرحله انتخاب شهردار بعدی، هم گفت: ضمن تشکر از خدمات این شهردار، بنده در این خصوص فقط می توانم نظر خودم را بگویم. به نظر بنده جاوید نتوانست در حوزه فرهنگی و ورزشی موفق باشد و در خصوص پروژه های عمرانی هم؛ این پروژه ها نقص زیادی دارد.
عضو شورای شهر بیرجند بیان کرد: مثلا فضای سبز ایجاد شد، ولی متاسفانه در کنار خیلی از این پروژه های قضای سبز، هیچ گونه فضایی برای رفاه و تفریح مردم ایجاد نشده و رسیدگی چندانی هم به فضای سبز نمی شد.
سروری در خصوص این موضوع که چقدر ممکن است که آقای عدل در جایگاهش تثبیت شود؟ هم گفت: آقای عدل جزو گزینه های برخی از دوستان و اعضای شورا است و بنده هم برای سرپرستی شهرداری، به آقای عدل رای دادم، اما اینکه به عنوان گزینه شهردار، در شورا رأی خواهد آورد یا خیر، را نمی دانم و اصلا مشخص نیست.
وی در خصوص ترکیب شورای ششم و اینکه آیا اختلافات تنش زا است، هم گفت: اختلاف نظر در هر گروهی و از جمله شورای ششم هم وجود دارد، اما پس از صحبت و ارائه نظرات، اجماع خوبی در بین اعضا شکل می گیرد و اختلاف نظرها رفع و هماهنگی صد درصدی ایجاد می شود.
عضو شورای شهر بیرجند با اشاره به مشخص شدن عضویت اعضای شورا در کمیسیون های مختلف، افزود: بنده کمیسیون فرهنگی و بودجه را به عهده گرفتم.
وی ادامه داد: شورای شهر بیرجند دو جلسه در هفته برگزار می کند، جلسات اصلی روز شنبه و در صورت نیاز، روز دوشنبه هم جلسه تشکیل می دهد.
انتهای پیام/۷