ادعای پارلمان اروپا از سر شکست در اغتشاشات است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند گفت: دشمنان اقصد داشتند با اغتشاشات آسیبی را به کشور وارد کنند اما دیدند موفق نشدند و برای اینکه دستاوردی داشته باشند ادعای کزایی تروریست خواندن سپاه را مطرح کردند.

حجت الاسلام محمدعلی جعفری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند در گفتگو با خبرنگار خاورستان، به تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط پارلمان اروپا اشاره کرد و گفت: دشمن جز دشمنی کاری ندارد و به بهانه‌های مختلف می‌خواهد اقدامات ایذایی انجام دهد با تحریم کردن اسامی مختلف دشمنی خود را نشان بدهند.

ادعای پارلمان اروپا از سر شکست در اغتشاشات است

وی خاطرنشان‌کرد: دشمنان ابتدا قصد داشتند با اغتشاشات آسیبی را به کشور وارد کنند اما دیدند موفق نشدند و نتوانستند به اهداف خود برسند؛ همه این حرکت‌های منفی را انجام دادند و مسیرهایی که رفتند ناتمام ماند برای این دست خالی نباشند و دستاوردی داشته باشند اعضای مجلس پارلمان اروپا دورهم جمع شدند و حرفی ناشایستی را زدند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند تصریح‌کرد: سپاه چهره و جایگاهی نیست که با این حرف‌ها چهره وی مخدوش شود و تزلزلی پیدا کند دشمن بسیار در اشتباه است؛ امام راحل می گویند “اگر سپاه نبود کشور نبود”.

تروریست خواندن سپاه یک اشتباه فاحش است

حجت الاسلام جعفری تروریست خواندن سپاه را یک اشتباه فاحش از سوی مجلس پارلمان اروپا دانست و افزود: تحریم کردن و تروریست خواندن سپاه به معنای تروریست خواندن مردم ایران است چون سپاه یک جایگاه مردمی دارد.

وی با اشاره به اینکه امام خامنه‌ای فرمودند “سپاه پر افتخارترین نماد ملی است که همیشه در کنار و با مردم در همه عرصه‌ها هستند”، یادآورشد: سپاهی که در همه عرصه‌ها در کنار مردم، در جنگ، زلزله و سیل حضور دارند؛ فدایی و مدافع مردم هستند.

تنها دیوانه‌های اروپایی ادعای تروریست خواندن سپاه مقتدر را اعلام می‌کنند

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند با بیان این‌که حساب سپاه با مردم یکی است، گفت: با این ادعای پارلمان اروپا انگار همه مردم ایران تروریست هستند و هیچ عاقلی و کشوری چنین ادعایی را نمی پذیرد جزاینکه از دیوانه‌‌های اروپایی این برخواسته باشد.

حجت الاسلام جعفری تصریح‌کرد: این گفته‌ها، اوهام وابهاماتی است که مال خودشان است و به دیگران نسبت می‌دهند تروریست خودشان هستند که پناهگاه ترورسیت‌ها شدند و افرادی که خون ۱۷ هزار شهید را ریخته‌اند اکنون در دامن اروپایی پرورش یافته‌اند و از پول آنها ارتزراق می‌کنند و با طرح های آنها حرکت می‌کنند.

اروپایی‌ها خودشان لایق القاب تروریست هستند

وی گفت: پارلمان اروپا سپاه که حامی و فدایی مردم خود هستند تروریست می خوانند در صورتی که خودشان حامی تروریست هستند که مردم مسلمان ایران و جهان را مظلومانه به شهادت رساندند لایق این القاب هستند.

وحدت مردم در پی ادعاهای کذایی اروپا بیشتر شد

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند یادآورشد: اینگونه ادعاها هیچ گاه تاثیری در ایران اسلامی و مردم ما ندارد بلکه وحدت مردم را بیشتر کرده است.

حجت الاسلام جعفری اظهارکرد: اروپایی‌ها می دانند این تصمیم شان خیلی ارزش و کاربردی ندارد؛ اگر واقعا این تصمیم‌شان قطعی شود و چنین برچسبی را به مردم ایران بزنند در جهان انسانهای آزاده کم نیستند و ساکت جای خود نمی‌نشینند و پاسخ آن را خواهند داد از این رو اروپایی ها را جرات ندارد آن را بپذیرند و مردد هستند این تصمیم را اعلام کنند.

وی با بیان این‌که هیچ عاقلی به چنین تصمیم بزدلانه ای تن نمی‌دهد، گفت: اگر چنین چیزی تصویب شود امنیت خود اروپایی‌ها به خطر می‌افتد.

گرفتن سرعت و انگیزه سپاه ادعای توخالی است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند گفت: اروپایی‌ها تبعات بسیاری را تصور کردند که سپاه را که امروز مدافع مظلومین جهان است و تروریست‌ها را یکی پس از دیگری عقب می‌راند را به‌نوعی تروریست اعلام کنند تا سرعت، قدرت و انگیزه سپاه را بگیرند وبتوانند راه خودشان را بروند.

تمام آزادی‌خواهان جهان مقابل تصمیم کزایی پارلمان اروپا ایستاده‌اند

حجت الاسلام جعفری ادامه داد: پارلمان اروپا می‌خواهد کسی در مقابل داعش که خودشان آن را ایجاد کردند نباشد اما سخت در اشتباه هستند اما قبل از اینکه به این چیزها برسند و این ادعای کزایی را عملی و اجرایی کنند آزادی‌خواهان جهان می‌دانند هر جایی منافع اروپا باشند در خطر خواهند بود.

وی گفت: اینکه اروپایی‌ها بخواهند سپاه را منزوی کنند و تروریست‌هایی که آنها تعلیم داده‌‌اند راه خودشان را ادامه بدهند سخت در اشتباه خواهند بود مطمئنا قبل از اینکه این ادعاها را راه بندازد تمام منافع شان در جهان را در مخاطره خواهند دید.

پاسخ ایران دندان شکن و مستحکم است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند بیان‌کرد: پاسخ ایران به این ادعای پارلمان اروپا از طریق شورای اسلامی مطرح شده است و در محافل امنیتی مطرح و تصمیم گیری خواهد شد و قطعا پاسخ ایران دندان شکن و مستحکم خواهد بود.

وی یادآورشد: در گام‌های اولیه ایران پاسخ مشابه خواهد داد و قطعا ایران می تواند مشابه اروپا حرکتی داشته باشد که اگر عملی شود پاسخ خیلی سنگین‌تر خواهد بود.

انتهای پیام/ ۵