از ابتدای شیوع ویروس کرونا؛

ارائه خدمات بانک امانات پزشکی به بیش از هزار مراجعه کننده در خراسان‌جنوبی

رضایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا یک هزار و 392 نفر از خدمات بانک‌های امانات تجهیزات پزشکی هلال احمر استان خراسان‌جنوبی بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدرضا رضایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی در بازدید از بانک امانات تجهیزات پزشکی بیرجند با اشاره به فعالیت ۱۴ بانک امانات در استان اظهارکرد: این بانک‌ها با هدف کمک به بیماران نیازمند در تامین کالاهای پزشکی راه اندازی شده است.
وی با بیان این‌که از ابتدای شیوع ویروس کرونا یک هزار و ۳۹۲ نفر از خدمات این بانک‌ها بهره‌مند شده‌اند، ادامه افزود: در این بانک‌ها ۳۸۰ کالای پزشکی به تعداد ۱۸ قلم برای امانت به بیماران نیازمند نگهداری می‌شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان این‌که از ابتدای راه‌اندازی این بانک‌ها تاکنون خدمات خوبی به جامعه هدف ارائه شده، بیان کرد: با توجه به شیوع کرونا و افزایش نیازمندی به کپسول اکسیژن، بخش قابل توجهی از خدمات در این زمینه بوده است.
رضایی با اشاره به ایجاد کمپین ” دست یار” عنوان کرد: این کمپین نیز با هدف تامین دستگاه اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن برای بیماران کرونایی از طریق مشارکت مردم و خیرین تشکیل شده است.
وی اظهار کرد: با توجه به نیاز بیماران کرونایی به اکسیژن، از مردم و خیرین خواستاریم با پیوستن به این کمپین و اهدای نفس به نیازمندان، باری دیگر ما را در این حرکت همیاری کنند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت:خیرین، نیکوکاران و مردم نوعدوست استان می‌توانند با استفاده از کد دستوری # ۵۶ * ۱۱۲ * یا با واریز کمک‌های خود به شماره حساب ۵۲۳۹۳۹۳۹۵۵ با شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۶۰۲۲۲۳۱۵۶ نزد بانک ملت اقدام به اهدای نفس به بیماران کرونایی کنند.
انتهای پیام/۱۲۷