مسئول کانون خادمیاری سلامت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان‌جنوبی مطرح کرد

ارائه خدمات درمانی رایگان طی هفته وحدت در درمانگاه امام صادق (ع)

مجنونی گفت: به مناسبت ایام ولادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) دارالشفاء امام جعفر صادق علیه السلام خدمات درمانی رایگان به همشهریان ارائه می‌دهد.

حسن مجنونی مسئول کانون خادمیاری سلامت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: به مناسبت ایام ولادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم و ولادت با سعادت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام دارالشفاء امام جعفر صادق علیه السلام کانون سلامت آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی خدمات درمانی رایگان به همشهریان ارائه می‌دهد.
وی افزود: خدمات درمانی رایگان از تاریخ ۱۰ تا ۱۵ آبان ماه در این دارالشفاء ارائه خواهد شد.
مسئول کانون خادمیاری سلامت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان‌جنوبی بیان کرد: خدمات درمانی ارائه شده شامل خدمات پزشک عمومی، تزریقات و سرم‌تراپی فقط در شیفت عصر به صورت رایگان برای عموم انجام می‌شود.
مجنونی خاطرنشان کرد: افرادی که به خدمات درمانی نیاز دارند می‌توانند از ساعت ۱۷ الی ۲۰ به درمانگاه امام صادق (ع) به آدرس خیابان توحید جنب مسجد توحید مراجعه کنند.
وی اظهار کرد: همشهریان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن۳۲۴۴۱۰۴۲ _ ۰۵۶ تماس داشته باشند.
مسئول کانون خادمیاری سلامت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: این درمانگاه در مرداد ماه سال جاری و همزمان با عید سعید غدیر خم در بیرجند راه‌اندازی شده است.
مجنونی بیان کرد: در درمانگاه امام صادق (ع) ۱۰۰ خادمیار داوطلب به بیماران خدمت‌رسانی می‌کنند.
وی عنوان کرد: به طور میانگین روزانه ۴۰ نفر از نیازمندان در این درمانگاه ویزیت می‌شوند.
مسئول کانون خادمیاری سلامت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان‌جنوبی عنوان کرد: حدود ۱۵ پزشک متخصص، بیش از ۳۰ پزشک عمومی، ۴۰ پرستار و پیراپزشک و تعدادی نیروی مدیریتی و خدماتی به عنوان خادمیار در این مرکز درمانی همکاری و فعالیت دارند.
مجنونی افزود: این دارالشفاء در دو شیفت صبح و عصر خدمات پزشک متخصص و عمومی، دندانپزشکی، تزریقات، پانسمان و نوار قلب را با تخفیف ویژه (۲۰ تا ۸۰ درصد) به بیماران محروم و فاقد بیمه درمانی ارائه می‌دهد.
وی خاطرنشان کرد: پزشکان متخصص فعال در دارالشفاء امام صادق(ع) شامل تخصص مغز و اعصاب، گوش، حلق و بینی، داخلی، اطفال، اورولوژی، عفونی، زنان و جراح دندانپزشک می‌شود.
انتهای پیام/۱۲۷