هفته ناجا/4؛ به مناسبت هفته ناجا صورت می‌گیرد؛

ارتباط تلفنی مردم با مسئولان انتظامی خراسان‌جنوبی

رئيس بازرسی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: ارتباط مسئولان انتظامی خراسان جنوبی با مردم در دفتر نظارت همگانی 197 به مناسبت هفته ناجا به صورت تلفنی برگزار خواهد شد.

به گزارش خاورستان، به نقل از پایگاه خبری پلیس سید حسین حسینی رئيس بازرسی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: ارتباط مسئولان انتظامی خراسان جنوبی با مردم در دفتر نظارت همگانی ۱۹۷ به مناسبت هفته ناجا به جهت پيشگيری از شيوع ويروس كرونا در هفته جاری به صورت تلفنی برگزار خواهد شد.
وی افزود: با توجه به اين‌كه ارتباط مردم با مسئولان انتظامی خراسان‌جنوبی فقط از طريق تلفن۱۹۷خواهد بود لذا شهروندان از مراجعه به صورت حضوری خودداری كنند.
رئيس بازرسی فرماندهی انتظامی استان خراسان‌جنوبی بيان کرد: شهروندان می‌توانند از روز دوشنبه مورخ ۲۷ مهرماه سال جاری تا روز پنجشنبه یکم آبان ماه از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ به صورت غیر حضوری و طی تماس تلفنی با سامانه ۱۹۷ با مسئولان انتظامی استان ارتباط برقرار کنند.
حسينی بیان كرد: هم استانی‌ها مسائل و مشكلات خود را در حوزه‌های مختلف اعم از راهنمايی و رانندگی، وظيفه عمومی، گزينش و استخدام، كلانتری‌ها، پليس آگاهی، پليس امنيت اخلاقی، گذرنامه، اماكن عمومی و ساير موضوعات مرتبط با حيطه كاری نيروی انتظامی را مطرح تا در اسرع وقت رسيدگی شود.
انتهای پیام/۱۲۷