نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

ارتش جمهوری اسلامی نگهبان جان، مال، ناموس و امنیت مردم است/ ارتش بازوی پیغمبران است

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: ارتش جمهوری اسلامی نگهبان جان، مال، ناموس و امنیت مردم است و افتخارش این است که خدمتگزار مردم است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند صبح امروز در دیدار با فرمانده مرکز آموزش ۰۴ امام رضا (علیه السلام) با اشاره به اینکه ارتش جمهوری اسلامی، کلمه طیبه است، اظهار کرد: تفاوت ارتش جمهوری اسلامی ایران با بقیه ارتش ها بسیار حائز اهمیت است زیرا تفاوت‌های معنوی دارد.
وی با اشاره به این‌که ارتش جمهوری اسلامی یک ارتش مکتبی است و با یک واسطه به فرمانده اصلی که حضرت صاحب الزمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) متصل می‌شود، افزود: ارتش‌هایی که در جهان وجود دارند مزدور عده‌ای خودپرست خاص و نگهبان منافع شخصی، شکم و شهوت آن‌ها هستند، لوله‌ی سلاحشان به سینه خود مردمانشان آن هم برای سرکوب نشانه می رود.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: ارتش جمهوری اسلامی نگهبان جان، مال، ناموس و امنیت مردم است و افتخارش این است که خدمتگزار مردم است.
وی افزود: بنیان گذار جمهوری اسلامی با همه ی عظمتش فرموده اند که ” من دوست دارم عوض اینکه به من می گویید رهبر به من بگویید خدمتگزار.”
عبادی تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران با هیچ نیروی مسلحی قابل قیاس نیست و در این تفکر مکتبی هیچ فرد و شخصی مطرح نیست.
وی یادآور شد: بدون سلسله مراتب نمی‌شود کاری انجام داد، اما ارتش مزدور کسی نیست و با فکر آزاد برای اندیشه، ایمان، خدا، حق، کمک به مظلوم و مبارزه با ظالم و ستمگر بر روی ارزش‌های انسانی کار می‌کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به این‌که انگیزه ارتش جمهوری اسلامی انگیزه مقدسی است که بر اساس دعوت انبیا است، گفت: نیروهای مسلحی که برای دین کار می‌کنند چه در زمان پیغمبران و چه بعد از آن بازوی پیغمبران هستند و این کار قداست دارد، لذا بی جهت نیست هنگامی که صیاد شیرازی به شهادت می رسد رهبر انقلاب خم می شوند و بازوی این شهید را می بوسند، این بازو، بازوی پیغمبران و بازوی مکتب است.
عبادی تصریح کرد: بنده افتخار دارم که خداوند سالیان طولانی به من توفیق داد و گرد پوتین‌های شما را گرفته‌ام؛ بهترین روزها، ماه‌ها و سال‌های عمرم سال‌هایی بوده که در خدمت ارتش بوده‌ام و به آن افتخار می‌کنم.
وی خطاب به نیروهای ارتشی گفت: پیروزی شما پیروزی حق، مظلوم و اسلام بر جبهه‌ی کفر است، شما شخص نیستید بلکه شخصیت هستید و شخصیت شما جریان دعوت انبیا است.
انتهای پیام/ ۱۳۲