همزمان با هفته بسیج؛

اردوی راهیان پیشرفت در شهرستان درمیان برگزار شد

همزمان با هفته بسیج اولین اردوی راهیان پیشرفت شهرستان درمیان با حضور 50 نفر از دانش آموزان شهرستان و بازدید از کارخانه سیمان باقران انجام شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، همزمان با هفته بسیج اولین اردوی راهیان پیشرفت شهرستان درمیان با حضور ۵۰ نفر از دانش آموزان شهرستان و بازدید از کارخانه سیمان باقران انجام شد.

سرهنگ پاسدار محمدعلی بشیری فرمانده سپاه شهرستان درمیان در جمع این دانش آموزان، اظهار کرد: امروز هدف دشمن در فضای مجازی نا امید کردن شما جوانان نسبت به آینده کشور است.

وی افزود: هدف از این اغتشاشات اخیر پیشگیری از پیشرفت های کشور است و اردوهای راهیان پیشرفت راه آشنایی ده هشتادی ها با دستاورد ها و پیشرفت های ایران اسلامی است.

فرمانده سپاه شهرستان درمیان گفت:پیشرفت و ترقی در سایه امنیت به وجود می آید و چون دشمن دید ایران اسلامی در حال پیشرفت است با ایجاد اغتشاش و نا امنی در کشور سعی در جلو گیری از این پیشرفت ها دارد.

ح

بشیری عنوان کرد: هم اکنون نیز در فضای مجازی سعی در تعطیل کردن بازار ها دارد تا کارخانه های تولید و زندگی روزمره مردم را بامشکل مواجه کند که با بصیرت بازاریان این پروژه آنها نیز با شکست انجامید.

در این بازدید دانش آموزان با حضور در بخش های مختلف کارخانه سیمان باقران ضمن آشنایی با قسمت های مختلف تولید سیمان در این کارخانه در جریان پیشرفت های جوانان ایرانی در طراحی و ساخت کارخانه های صنعتی آن هم در جوار مرز و با وجود امنیت کامل قرار گرفتند.

انتهای پیام/۱۲۷