مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد

ارسال هفتمین محموله امدادی خراسان جنوبی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

شهریاری گفت: هفتمین محموله امدادی خراسان جنوبی به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد رحیم شهریاری مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در حاشیه ارسال هفتمین محموله امدادی خراسان جنوبی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: این محموله شامل ۱۰ تن آرد، چهار تن قند، دو تن مربا، دو تن مواد شوینده، دو تن مرغ و دیگر مواد خوراکی است.
وی با بیان این‌که این کمک ها با یک دستگاه تریلی و یک دستگاه کامیونت به مقصد سیستان و بلوچستان بارگیری و ارسال شد، اظهار کرد: همچنین این کالاها به همت کارخانجات شهرک صنعتی بیرجند تهیه شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ارزش ریالی این اقلام را یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: تاکنون بیش از ۱۲ میلیارد ریال کمک های امدادی با همکاری خیرین و هلال احمر از خراسان جنوبی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شده است.
شهریاری بیان کرد: از این میزان، ۱۱ میلیارد ریال مربوط به کمک های غیری نقدی و یک میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال مربوط به کمک های نقدی بوده است.
وی بیان کرد: چادر، پتو، زیرانداز، مواد غذایی، آب معدنی، مواد شوینده، البسه و غیره از جمله کمک های غیرنقدی هلال احمر و خیرین به مناطق سیل زده بوده است.
شهریاری با بیان اینکه شعب هلال احمر و خانه های هلال در سراسر شهرستان های استان آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی مردم نوع دوست خراسان جنوبی است، گفت: همچنین شماره حساب ۹۹۹۹۹ و کد دستوری # ۱۱۲ * از دیگر راه ها برای واریز کمک های نقدی است.
انتهای پبام/ ۱۳۲