گزارش مردمی/

از اقتدار و توانمندی نیروهای مسلح تا اشک شوق و احساس غرور مردم / توان نظامی و دفاعی کشور قابل مذاکره نیست

خوشبختانه کشور ما از توان نظامی بالایی برخوردار است و هرگز بنا به درخواست دشمنان این توان و اقتدار خود را به مذاکره نخواهیم گذاشت.

به گزارش خبرنگار خاورستان؛ صبح امروز و به مناسبت ۲۹ فروردین ماه؛ روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، نیروهای مسلح در سرتاسر کشور از جمله خراسان جنوبی و شهر بیرجند توانمندی ها و وحدت و انسجام خود را در قالب رژه به نمایش گذاشتند.
حجت الاسلام اسدزاده، از افراد حاضر در مراسم رژه نیروهای مسلح در گفتگو با خبرنگار خاورستان؛ اظهارکرد: امروز نیروهای مسلح با وحدت خود اقتدار و انسجام خود را به نمایش گذاشتند.
وی افزود: بنده با دیدن این اقتدار احساس غرور کردم و از سر شوق اشک ریختم.
اسدزاده بیان کرد: دشمنان نظام و کشور با دیدن این توانمندی ها و انسجام و اقتدار باید گور خود را بکنند و هرگز جرأت نخواهند کرد به این کشور تجاوز کنند و پای خود را وارد مرز آن بگذارند.
وی تصریح کرد: ما این توان دفاعی را به راحتی به دست نیاورده ایم و هرگز بر سر آن مذاکره نخواهیم کرد چرا که این توان پشتوانه اقتدار و عزت ما است.
خانم رحمتی هم در گفتگو با خبرنگار خاورستان؛ بیان کرد: رژه نیروهای مسلح نشان می دهد که هنوز هم این نیروها در راه دفاع از اسلام و آرمان های انقلاب و ولایت فقیه آماده دفاع هستند.
وی افزود: امروز نیروهای مسلح با اجرای توان و آمادگی خود نشان دادند که اگر خدای ناکرده اگر تهدیدی نسبت به کشور رخ دهد در خط اول مقابله هستند و با تمام قوا با دشمنان مبارزه خواهند کرد.
رحمتی گفت: امروز امنیت کشور به خاطر اقتدار نیروهای مسلح است و امید مردم برای ایجاد و حفظ آرامش و دفاع از کیان نظام به این نیروها است.
وی تصریح کرد: خوشبختانه کشور ما از توان نظامی بالایی برخوردار است و هرگز بنا به درخواست دشمنان این توان و اقتدار خود را به مذاکره نخواهیم گذاشت.
آقای محزون از افراد حاضر در صحنه نیز در گفتگو با خبرنگار خاورستان؛ اظهارکرد: نیروهای مسلح در رژه امروز خود توانمندی های خود را به اجرا درآوردند و نشان دادند که همه مطیع مقام معظم رهبری(مدظله) هستند و حرف ایشان اتمام حجت برای همه است.
وی افزود: همه این نیروها تحت امر فرمانده کل قوا هستند و در صیانت و حفظ حقوق نظام نقش آفرینی می کنند.
محزون گفت: من با تماشای این رژه احساس غرور و قدرت می کنم و سبب می شود تا ما هم به عنوان یک بسیجی به کشور خود خدمت کنیم.
وی بیان کرد: در عرصه سیاسی ممکن است مذاکره کنیم ولی در عرصه نظامی مذاکره نداریم. اگر کسی بخواهد به کشور ما تجاوز کند و پا داخل مرز و بوم ما بگذارد؛ مسلما تحت رهبری های امام گونه مقام معظم رهبری برخورد خواهیم کرد.
وی ادامه داد: در واقع نیروهای مسلح با این قدرت و سلحشوری خود اجازه نمی دهند که نفوذ دشمن در کشور سایه بگستراند.
انتهای پیام / ۷