طی مراسمی؛

از بازنشستگان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی تقدیر شد

صبح امروز طی مراسمی از بازنشستگان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، جلسه هم اندیشی صمیمانه بازنشستگان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی با حضور شهامت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی، مسعود قاسمی معاون توسعه و مدیریت اداره کل و جمعی از همکاران برگزار شد.
شهامت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی ضمن تسلیت ایام ماه محرم و قدردانی از زحمات سی ساله این عزیزان، بازنشستگان را گنجینه ارزشمندی از تجربه و دانایی دانست که عمری را در کمال صداقت و درستکاری وقف کمک به همنوعان خود کرده‌اند.
وی در ادامه به لزوم تکریم، حفظ حرمت و عزت بازنشستگان به عنوان یک ارزش اشاره کرد و افزود: این موضوع ناشی از فرهنگ غنی ایرانی- اسلامی است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی تصریح کرد: نگاه مساعد ریاست محترم سازمان و اعضای هیأت عامل در استفاده از منابع ممکن در جهت بهبود مسائل رفاهی و تکریم بازنشستگان از جمله موارد مهم در فرهنگ سازمان است که بایستی در تمامی لایه‌های اجرایی و مدیریتی جریان یابد.
مسعود قاسمی معاون توسعه و منابع اداره کل نیز در این جلسه ضمن عرض خوش آمد گویی به بازنشستگان محترم که جزئی از خانواده بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور است توضیحاتی در خصوص مطالبات و پیگیری‌های انجام شده در حوزه بازنشستگان را ارئه کرد.
در ادامه چند تن همکاران محترم بازنشسته به عنوان نماینده از طرف سایر بازنشستگان به ایراد سخن پرداختند و مسائل ، پیشنهادات و درخواست‌های خود را جهت بحث و بررسی مطرح کردند.
در پایان نیز لوحی به رسم یادبود جهت تقدیر از زحمات بازنشستگان محترم توسط مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تقدیم شد.
انتهای پیام/ ۱۳۵