بسته خبر ورزشی

از برتری فوتبال و ژیمناستیک خراسان جنوبی در بین هیئت های ورزشی تا مقام آوری کشوری و برنامه های ورزشی

در بسته خبر ورزشی امروز خبرهای متنوعی از برتری هیئت های فوتبال و ژیمناستیک در بین هیئت های ورزشی، برنز دارتر و تیم دانشگاه آزاد بیرجند در رقابت های کشوری و برنامه ها برای برگزاری رقابت های ورزشی در دو رشته هندبال و بوکس وجود دارد.

به گزارش خاورستان تجلیل از برترین هیئت های ورزشی خراسان جنوبی در ارزیابی تعداد بیمه شده ورزشی با حضور دکتر نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و جمعی از مسئولان ورزش و جوانان خراسان جنوبی و هیئت های ورزشی برگزار شد که در پایان برترین ها در حوزه بیمه شده ورزشی در سال ۱۴۰۰ در بخش تیمی به ترتیب فوتبال، والیبال و هیئت ورزش های همگانی اول تا سوم شدند و در بخش هیئت های ورزشی انفرادی ژیمناستیک، بدنسازی و پرورش اندام و هیئت کاراته مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.
بر اساس این گزارش در بخش باشگاه های حقیقی باشگاه بیرجند آریا و در بخش باشگاه حقوقی زغال سنگ طبس برتر شدند ‌‌وآتش نشانی با ۱۰۰ درصد پوشش بیمه ای کارکناندر بخش دستگاه اجرایی برتر شد .
این گزارش حاکی از آن است که شهرستان برتر بر اساس سرانه جمعیت به ترتیب طبس، بشرویه و فردوس بودند.

برنز تیم دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در رقابت های بدمینتون منطقه ۸ کشور
تیم بدمینتون اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در منطقه ۸ کشور مقام سوم را از آن خود کردند.
به گزارش خاورستان تیم دانشگاه آزاد بیرجند که به نمایندگی از استان خراسان بزرگ تیم اعزام کرده بود، مقام سوم رقابت های بدمینتون اساتید و کارکنان منطقه هشت کشور به میزبانی فیروزکوه را از آن خود کرد.
این گزارش حاکی است صادق چراغ بیرجندی واحد بجنورد،چراغ بیرجندی واحد بیرجند، حسین سلطانی واحد تربت حیدریه، مجید عصری واحد بیرجند به مربی گری صادق چراغ بیرجندی و سرپرست کاظم چراغ بیرجندی در ترکیب این تیم قرار داشتند.

جمعه ۳۱ تیر رقابت های بوکس
رقابت های بوکس خراسان جنوبی روز جمعه ۳۱ تیر برگزار می شود.
به گزارش خاورستان رقابت های قهرمانی بوکس نونهالان و نوجوانان خراسان جنوبی روز جمعه ۳۱ تیر در سالن حجاب خیابان توحید ساعت ۱۵:۳۰ برگزار می شود.

رقابت های انتخابی هندبال در برنامه
مسابقات انتخابی المپیاد استعدادهای خراسان جنوبی بزگزار می شود.
عربی دبیر هیئت هندبال خراسان جنوبی به خبرنگار خاورستان گفت: رقابت های انتخابی المپیاد استعداد های هندبال استان برای انتخاب اعضای تیم و شرکت در مسابقات کشوری برگزار می شود .
وی زمان برگزاری این رقابت ها را از ۷ تا ۹ مرداد اعلام کرد و از تیم ها خواست:تیم ها جهت شرکت در مسابقات درخواست میزبانی و هم چنین پیشنهادات برای برگزاری بهتر مسابقات را تا ۴ مرداد ارسال کنند.

رقابت های کاراته بانوان
مسابقات کاراته سبک های آزاد بانوان خراسان جنوبی به میزبانی سبک شیدوکان کاراته شهرستان فردوس برگزار شد.
بخشی رئیس هیئت کاراته خراسان جنوبی به خبرنگار خاورستان گفت:مسابقات قهرمانی کاراته سبک‌های آزاد بانوان با حضور ۳۰۰ شرکت کننده در شهرستان فردوس برگزار شد.
به گفته وی در پایان این دوره از مسابقات به نفرات برتر حکم و مدال قهرمانی اهدا شد.
برنز دارتر خراسان جنوبی
دارتر خراسان جنوبی در دومین دوره مسابقات دارت ناوک کشور در شهرستان ارومیه در جایگاه سوم ایستاد.
به گزارش خاورستان در دومین دوره مسابقات کشور ناوک که با همکاری کمیته دارت آذربایجان غربی به میزبانی شهرستان ارومیه و با حضور ۷۰ بازیکن در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد مجتبی فروتن از خراسان جنوبی توانست مقام سوم مشترک را از آن خود کند‌.