بسته خبر ورزشی

از حضور هندبالیست های شهرداری آیسک تا برنز کاراته کاها و ۰۴ بیرجند میزبان رقابت های فوتسال کشوری

در بسته خبر ورزشی خاورستان خبرهایی متنوعی از حضور هندبالیست شهرداری آیسک در رقابت های کشوری و برنز کشوری کاراته کاها و ۰۴ بیرجند میزبان رقابت های فوتسال کشوری وجود دارد‌.

عربی دبیر هیئت هندبال خراسان جنوبی به خبرنگار خاورستان گفت:تیم هندبال نونهالان شهرداری آیسک نماینده استان در مسابقات نونهالان باشگاه‌های کشور حضور دارد.
به گفته وی این مسابقات با شرکت ۱۵ تیم از ۱ تا ۶ مردادماه و به میزبانی شیروان در خراسان شمالی برگزار می‌شود.
وی افزود: شهرداری آیسک در مسابقه اول تیم گرمسار را با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ شکست داد و این تیم در بازی دوم خود موفق شد برابر تیم قزوین به برتری ۳۰ بر ۲۲ دست یابد و به جمع ۸ تیم برتر کشور صعود کرد.

رقابت های فوتسال کشوری به میزبانی مرکز آموزش ۰۴ بیرجند
مرکز آموزش ۰۴ امام رضا (ع) نزاجا میزبان مسابقات فوتسال کارکنان پایور نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.
به گزارش خاورستان مسابقات فوتسال کارکنان پایور نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با شرکت ۱۴ تیم برتر نزاجا از سراسر کشور از۲ تا ۶ مرداد با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال در سالن ۲۵۰۰ نفری شهیدین قاسمی برگزار می‌ شود.

برنز تیم منتخب کیوکوشین پروفی خراسان جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور
تیم منتخب کیوکوشین پروفی خراسان جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور مقام سوم را به دست آورد.
بخشی رئیس هیئت کاراته خراسان جنوبی به خبرنگار خاورستان گفت: مسابقات کاراته قهرمانی کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد که تیم کیوکوشین پروفی خراسان جنوبی به مربیگری محمد فاطمی موفق به کسب ۶ مدال طلا و ۷ مدال نقره در رده های سنی و وزن های مختلف کسب کردند که تیم خراسان جنوبی توانست کاپ سوم تیمی را از آن خود کند.
به گفته وی این دوره از رقابتها با بیش از ۷۰۰ شرکت کننده از ۱۶ استان برگزار شد که یاسین رفعتی، امیرعلی حسن پور، محمد فاطمی، مهدی طارمی، حسین عزیزی و کریم اسماعیلی موفق به کسب مقام قهرمانی شدند، محسن یوسفی، امیرعلی نجارزاده، امیرطاها رفیعی، محمدرسول امام الحسین، محمدطاها امام الحسین و امیرطاها علیپور مقام دوم را بدست آوردند.