از درگیری محرم با استیماچ تا برکناری مربی

مدافع تیم فوتبال سپاهان همچنان بلاتکلیف است و هنوز این باشگاه حکم کمیته انضباطی را به او ابلاغ نکرده‌اند.

به گزارش خاورستان ، هادی عقیلی هنوز بلاتکلیف است، درحالی که چند روز قبل جو رسانه ای به راه افتاد که حکم کمیته انضباطی هادی عقیلی از سوی کمیته انضباطی باشگاه سپاهان صادر شده و این حکم فقط به خود این بازیکن ابلاغ شده و نمی توانند خبر آن را رسانه ای کنند اما همچنان عقیلی از این حکم بی اطلاع است.

این در شرایطی است که خیلی ها از عقیلی توقع دارند با توجه به صدور رای کمیته انضباطی به آن عمل کند.

هادی عقیلی در این خصوص اظهار داشت: واقعا از این شرایط تعجب می کنم. اعلام شده بود که رای من را داده اند و خیلی از هواداران را در خیابان که می بینم از من توقع دارند که در تمرینات شرکت کنم اما کسی نمی داند که باشگاه هنوز حکمی به من ابلاغ نکرده است.

وی در خصوص اینکه گفته می شود جریمه نقدی حدود ۲۰۰ الی ۳۰۰ میلیون تومان برای او در نظر گرفته اند گفت: هر چه هست چیزی به من ابلاغ نشده است. ضمن اینکه من شنیده ام این مبلغ دو برابر است و اینکه انفرادی تمرینات را دنبال کنم. به من که چیزی ابلاغ نشده است.

باشگاه سپاهان شرایط خوبی را پشت سر نمی گذارد. درست در آستانه بازی حساس با استقلال تمرینات این تیم دچار بحران شده است. معلوم نیست بین بازیکنان و سرمربی تیم چه میگذرد که محرم نویدکیا به صدا در آمده و با استیماچ درگیری لفظی پیدا کرده است.

از سویی بازیکنانی نظیر شهاب گردان و محمدرضا خلعتبری هم هر چند وقت یک بار با تصمیمات کادرفنی دچار چالش می شوند.

توقعات هواداران از این تیم زیاد است اما خیلی از آنها نمی دانند داخل تیم چه می گذرد. سپاهان بعد از فرکی روی خوش ندیده و با استیماچ شرایط بدتر هم شده است. استیماچی که گفته می شود اگر زودتر از ۶ ماه از قراردادش اخراجش شود حتی می تواند پول فصل آینده خود را هم بگیرد.

آیا با این شرایط مسئولان سپاهان حاضر می شوند بعد از این همه ناکامی در نتیجه گیری و این همه حاشیه در تیم این مربی کروات را کنار بگذارند؟
منبع: فارس