دونده کشورمان:

از دوومیدانی نه، بلکه از شرایط خسته شده‌ام/ با دست خالی نمی‌توان به جنگ شیر رفت

قاسمی گفت: از دوومیدانی خسته نشده‌ام بلکه از شرایطی که وجود دارد، خسته شده‌ام، چون با دست خالی نمی‌توان به جنگ شیر رفت.

به گزارش خاورستان، رضا قاسمی در گفت‌وگو با فارس، در مورد برگزاری مسابقات دوومیدانی مشهد اظهار کرد: باید از فدراسیون تشکر کرد که در این شرایط مسابقاتی را آن هم در ورزشگاهی مدرن که بهترین ورزشگاه ایران است، برگزار کرد. از این دست رقابت‌ها باید زیاد برگزار شود. از عملکرد خودم هم راضی نبودم و باید بهتر از این باشم.
وی ادامه داد: پیشنهادم به فدراسیون این است که به جای حقوق و اردو، روی برگزاری مسابقات و جوایز تمرکز کند، چون هرچه مسابقات بیشتر باشد، پیشرفت سرعت خواهد گرفت.
ملی پوش دوومیدانی با اشاره به وضعیت مالی گفت: نمی‌توان با دست خالی به جنگ شیر رفت. من شنیدم که عراقی‌ها ماهی ۱۰۰۰ دلار حقوق می‌گیرند و اردو هم دارند، اما خود من از سال گذشته تاکنون فقط ۱۰ میلیون تومان از قراردادم با سپاهان را گرفته‌ام. فدراسیون در این مدتی که رئیس جدید آمده حمایت خوبی داشته، اما آنها هم نمی‌توانند به تنهایی کاری انجام دهند.
قاسمی در مورد اینکه آیا دوومیدانی خسته شده است، یا مسئله دیگری مطرح است، عنوان کرد: از دوومیدانی نه، چون عاشق این رشته هستم و اگر اسپانسر باشد، خیلی دوست دارم همچنان ادامه دهم، اما از شرایطی که وجود دارد، خسته‌ام. قراردادها کم است و هیات هم کاری نمی‌کند. با این وضعیت چطور می‌توان تمرین کرد؟
انتهای پیام/۴