خبراهای کانال پلیس خراسان جنوبی21 مهر

از كشف ۲۱۳ كيلوگرم ترياک درعمليات پليس خراسان‌جنوبی تا اجرای طرح پاک سازی نقاط آلوده در شهرستان بيرجند

فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی از كشف 213 كيلو و 400گرم ترياک در عمليات پليس استان خبر داد.

به گزارش خاورستان، رحيمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان از كشف ۶ هزار ليتر سوخت قاچاق خبر داد.
وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان نهبندان هنگام كنترل محورهای عبوری به يک كاميونت مشکوک شدند و به راننده آن دستور ايست دادند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان بیان کرد: راننده خودرو بدون توجه به ايست پليس متواری شد كه با اجرای طرح مهار خودرو توسط مأموران متوقف شد.
رحيمی با بيان اينكه مأموران در بازرسی ازخودرو ۶ هزار ليتر مواد سوختی قاچاق از نوع گازوئيل به ارزش ۴۲۰ ميليون ريال کشف كردند، عنوان کرد: در اين رابطه متهم دستگير و با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.
اجرای طرح پاک سازی نقاط آلوده در شهرستان بيرجند
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان‌جنوبی از اجرای طرح پاک سازی نقاط آلوده در شهرستان بيرجند خبر داد.
حسين محمدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان‌جنوبی در این خصوص بیان کرد: در راستای ارتقای طرح های امنيت اجتماعی و با توجه به درخواست‌های مردمی مبنی بر جمع آوری پاتوق‌های مصرف مواد مخدر،طرح پاک سازی در نقاط آلوده شهرستان بيرجند به مرحله اجرا درآمد.
وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مركز استان پاتوق خرده فروش مواد مخدر را شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضائی، نسبت به بازرسی از این محل اقدام کردند.
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان با بيان اينكه در اين بازرسی مقاديری مواد مخدر صنعتی كشف شد تصريح كرد: در اين رابطه ۱۱نفر معتاد و خرده فروش كه در حال استعمال مواد مخدر بودند دستگير و با تشكيل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
محمدی با اشاره به اینکه طرح‌های پاک سازی با قوت بیش از پیش ادامه خواهد داشت، به شهروندان توصيه كرد: در صورت مشاهده هرگونه اقدامات وفعالیت‌های مجرمانه بلافاصله مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به مرکز فوریت‌های پلیسی اطلاع دهند.
كشف ۲۱۳ كيلوگرم ترياک درعمليات پليس خراسان‌جنوبی
فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان جنوبی از كشف ۲۱۳ كيلو و ۴۰۰گرم ترياک در عمليات پليس استان خبر داد.
سردار مجيد شجاع فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی با اعلام اين خبر گفت: با دريافت خبری مبنی بر اينكه قاچاقچيان مواد مخدر قصد دارند،محموله سنگين مواد مخدر را از طريق محورهای مواصلاتی خراسان‌جنوبی به عمق كشور منتقل كنند بلافاصله بررسی موضوع در دستور كار پليس قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان روز گذشته خودروی حامل مواد مخدر را ابتدای جاده “شوشود” شهرستان “بيرجند” شناسايی و به راننده آن دستور ايست دادند كه متهم با بی‌توجهی به ايست پليس از محل متواری شد.
شجاع با بيان اينكه مأموران پس از چند كيلومتر تعقيب و گريز با اجراي طرح مهار خودرو را متوقف كردند بيان کرد: مأموران در بازرسی از خودرور ۲۱۳ كيلو و ۴۰۰گرم ترياک كشف كردند كه در اين رابطه متهم دستگير و به مراجع قضائی معرفی شد.
انتهای پیام/۱۲۷