از میزبانی ملی‌پوشان فری‌استایل تا حضور «خدمتی» در اردوی تیم ملی

«نجمه خدمتی» در اردوی تیم ملی تیراندازی توانمندی‌های خود را محک می‌زند و ورزشکاران خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی شگفتی‌ساز شدند.

به گزارش خاورستان، پرونده مسابقات سافاری قهرمانی کشور با معرفی برترین‌های ایران در استان یزد بسته شد.
این ماراتن ملی با همکاری وزارت میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و حوزه اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران رقم خورد.
در مسابقات سالاری کویرنوردی قهرمانی کشوری زرین یزد به صورت تیمی (هر سه خودرو یک تیم) اتومبیلرانان طی دو روز و هر روز حدودا ٣٠ کیلومتر رمل‌نوردی به صورت مختصات‌یابی، پیمودند.
در این رویداد ورزش ملی تیم سافاری خراسان‌جنوبی با هنرنمایی خانم دکتر قلاسی، محسن قاسمی، حامد صادقی، رضا معاشری، مصطفی علی‌آبادی و امین ملکی با کسب ۱۳ پوئن منفی بر سکوی سوم رقابت‌ها ایستاد، تیم اصفهان با پنج پوئن مثبت و تیم بم با هفت پوئن منفی در جایگاه اول و دوم قرار گرفتند.
حضور «خدمتی» در آزمون‌های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک
زنان تیرانداز دو اسحله تفنگ‌بادی و تپانچه ایرانی راه‌بافته به بازی‌های المپیک توکیو ۲۰۲۰ زیر نظر فرزانه چناقچی مربی بدنساز خود در آزمون‌های آمادگی جسمانی آکادمی ملی حاضر شدند.
«نجمه خدمتی» از خراسان‌جنوبی، آرمینا صادقیان و فاطمه کرم‌زاده از تیم تفنگ به همراه هانیه رستمیان عضو تیم ملی تپانچه بانوان ورزشکاران حاضر در این اردو را تشکیل می‌دهند که تمرینات بدنسازی و فنی خود را از ابتدای دی ماه با هدایت الهام هاشمی در سالن بدنسازی فدراسیون تیراندازی و سالن تیراندازی مجموعه ورزشی آزادی آغاز کرده‌اند.
گفتنی‌ است، تست درصد چربی، آزمون تعادل، قدرت پنجه، تنه به جلو، انعطاف‌پذیری شانه و دوی استقامت ۱۶۰۹ متر از جمله آزمون‌هایی بودند که توسط کارشناسان مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک از ملی پوشان تیرانداز گرفته شد.
خراسان جنوبی میزبان تیم ملی فری‌استایل می‌شود
در راستای بهره‌برداری از ظرفیت بازیکنان و نخبگان رشته ورزشی اسکیت فری استایل کشور تیم ملی در خراسان‌جنوبی اردو می‌زند.
اردوی تیم ملی فری استایل کشور طی روزهای آخر فروردین ماه و اوایل اردیبهشت ۱۴۰۰ به میزبانی بیرجند برگزار می‌شود.
طلای‌بدن سازی ورزشکار قاینی
در مسابقات بادی‌کلاسیک خراسان رضوی ورزشکار قاینی خراسان‌جنوبی خوش درخشید.
حسین شوقی مسئول باشگاه المپیک و از ورزشکاران پرورش اندام شهرستان قاینات در رقابت‌های پرورش اندام در دسته ۱۶۸ بادی کلاسیک «جام شهدای سلامت» توانست در جایگاه قهرمانی قرار بگیرد.
انتهای‌پیام/۴
فارس