نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

از پیشنهادت و نظرات نخبگان و دانشگاهیان استان استقبال می‌کنم

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر تنها یک نماینده برای خود تلاش کند قطعا توسعه نیز حاصل نخواهد شد و باید همه دست به دست هم داده و استان خود را در مسیر پیشرفت قرار دهیم.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام و المسلمین عبادی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در اولین جلسه هم اندیشی نخبگان و سرآمدان خراسان جنوبی اظهار کرد: نماینده مردم باید از نظر همگان استفاده کند و اینگونه موفق خواهد شد.
وی افزود: در این جمع باید حتما مدیران نیز شرکت داشته باشند زیرا در اجرا بهتر می توانند موانع را برطرف کرده و کمک کنند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حوزه نظریه، شرایط ایده آل داده می شود اما بسیاری از ایده آل ها نشدنی است، خاطر نشان کرد: باید بر روی اقداماتی تأکید کرد که بتوان آن ها را انجام داد.
حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: تشکیل این جلسات بسیار با ارزش است زیرا مشکلات مطرح می گردد و می توان برای آن راه حل ارائه کرد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه مسائل مربوط به نماینده زیاد است بهتر است افرادی که ایده می دهند نیز خود پیگیر باشند و تماس گرفته و یادآوری کنند و در کنار مان باشند تا مشکلات زودتر به نتیجه برسد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از نمایندگان با توجه به جایگاهشان انتظار داشته باشید، بیان کرد:برخی ها نماینده را کسی می دانند که می تواند هر کاری انجام دهد در حالی که اینگونه نیست.
حجت الاسلام عبادی گفت: باید نوع نگاه مردم به نماینده تغییر پیدا کند و حوزه فعالیت وی را بشناسند و برطرف شدن همه مشکلات را از وی طلب نکنند.
وی افزود: مشکل امروز کشور، نبود احزاب درست و حسابی است در حالی که ما به احزابی که دارای برنامه هستند نیاز داریم.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اکنون احزاب به محلی برای باند و باند بازی تبدیل شده است، عنوان کرد: اگر تنها یک نماینده برای خود تلاش کند قطعا توسعه نیز حاصل نخواهد شد و باید همه دست به دست هم داده و استان خود را در مسیر پیشرفت قرار دهیم.
انتهای پیام/۶