رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی :

اسامی کاندیداهای شورای ائتلاف در ۴ حوزه انتخابیه خراسان‌جنوبی اعلام شد

حسن پور گفت: در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف "حسین خسروی اسفزار"، در حوزه قاین و زیرکوه "حجت‌الاسلام مهدی بصیری"، در حوزه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان "حجت‌الاسلام مجید نصیرایی" و در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه گزینه در صدر لیست "نظر افضلی" است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسن حسن‌پور رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی در نشست خبری که در محل خبرگزاری تسنیم در بیرجند، برگزار شداظهار کرد: شورای ائتلاف در هر شهرستان مجمع عمومی دارد و به تناسب جمعیت بین ۷۰ تا ۲۷۰ نفر در این مجمع مشارکت می‌کنند.
وی افزود: برای انتخاب نامزدها، شورای ائتلاف با شناختی که از نامزدها دارد تعدادی را انتخاب و غربال می‌کنند و در مرحله بعد مجمع عمومی بین این افراد رأی‌گیری انجام می‌دهد.
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: پنج تا هشت نفر از گزینه‌های نیروهای انقلاب انتخاب و میثاق‌نامه را امضا می‌کنند تا پایبند به مقررات باشند.
حسن پور عنوان کرد: در نظرسنجی‌های انجام شده و شرایطی که شیوه‌نامه مشخص کرده بود، در مرحله نخست سه نفر به‌عنوان نیروهای مورد حمایت شورا انتخاب و معرفی شدند و فعالیت خود را در بازه تبلیغات آغاز کردند.
وی اظهار کرد: بعد از گذشت سه روز از آغاز تبلیغات جلسه‌ای برگزار و سه نفر به یک نفر تغییر کرد. در مرحله اول در حوزه انتخابیه قاین و زیرکوه دو نفر انتخاب شدند که در مرحله دوم به یک نفر رسیدند همچنین در حوزه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان یک گزینه از نیروهای انقلابی معرفی شده است.
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف “حسین خسروی اسفزار”، در حوزه قاین و زیرکوه “حجت‌الاسلام مهدی بصیری”، در حوزه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان “حجت‌الاسلام مجید نصیرایی” و در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه گزینه در صدر لیست “نظر افضلی” است.
حسن پور عنوان کرد: وضعیت نیروهای ائتلاف در استان خراسان‌جنوبی امید بخش است.
وی خاطرنشان کرد: در خصوص انصراف برخی از نیروهای ائتلاف در حال حاضر در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف انصراف کتبی یکی از کاندیداها به‌دست ما رسیده و خبر انصراف یک نفر دیگر را نیز شنیده‌ایم.
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: اصل ما بر مشارکت حداکثری است و در این راستا از افرادی که پایبند به استقلال، حل مشکلات مملکت و امنیت هستند انتظار می‌رود این عِرق ملی را گرامی بدارند.
حسن پور تصریح کرد: نتیجه انتخابات با مشارکت حداکثری حفظ، امنیت کشور و ناامیدی دشمنان از مکر و دسیسه است با توجه به این‌که در حال حاضر دشمن پا بر روی حلقوم ملت گذاشته و نه تنها نظام بلکه همه جبهه‌ها را تحت فشار قرار داده مجلس انقلابی و قوی می‌تواند در این عرصه به خوبی ایفای نقش کند.
وی گفت: حضور مردم سبب ناامیدی دشمنان است و انتخاب خوب و اصلح، گام دوم پیروزی در انتخابات است.
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: تدین، تعهد، کارایی، ولایی‌بودن، روحیه جهادی، شجاعت، بصیرت، دشمن‌شناسی، نداشتن خوی اشرافی‌گری، متمایل نبودن به شرق و غرب و درک کردن درد مردم از شاخص‌های انتخاب یک فرد اصلح است.
حسن‌پور تاکید کرد: مبنای تبلیغات باید اخلاق اسلامی باشد. اگر درست و در این مسیر گام برداریم به وظیفه‌مان عمل کرده‌ایم و اگر شیوه‌های غیر اخلاقی پیش بگیریم و اخلاق‌مدار عمل نکرده و سعی در تخریب دیگران داشته باشیم تا رأی بیاوریم بازنده میدان هستیم.
انتهای پیام/۱۲۷