همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 22

استشمام عطر رضوی در مرزبانی خراسان جنوبی/ مرزبانان میزبان سفیران امام هشتم

خدام حرم ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع) با حضور در فرماندهی مرزبانی ناجای خراسان جنوبی فضا را به عطر رضوی معطر و دل‌های سربازان امام رضایی شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، خدام حرم ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع) ظهر امروز با حضور در فرماندهی مرزبانی ناجای خراسان جنوبی فضا را به عطر رضوی معطر و دل‌های سربازان امام رضایی شد.
نیروهای پایور و وظیفه با دیدن پرچم حرم مطهر رضوی میزبانی باشکوهی داشتند و سربازان با حال دگرگون و اشک شوق آمدند تا بوی حرم رضوی را از نزدیک استشمام کنند.
نسیم حرم امام رضا(ع) با حضور سفیران حرم رضوی در فرماندهی مرزبانی ناجا آغاز به وزیدن کرد و کادر پایور و وظیفه با احترام نظامی از پرچم حرم رضوی تبرک جویی کردند.
در این مراسم یکی از خادمان حرم رضوی با شعرخوانی و مداحی حال و هوای خاصی به فضای مرزبانی بخشید و سربازان وظیفه نوبت به نوبت بوسه‌ای به پرچم منور حرم امام هشتم(ع) زدند.
همچنین در پایان هدیه متبرک رضوی به حجت الاسلام مرادی رییس عقیدتی سیاسی مرزبانی خراسان جنوبی اهدا شد.
حجت الاسلام محسن شراهی، مُبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید، مرزداران و مرزبانان را جهادگر دانست و گفت: مرزبانان و تمام نیروهای مسلح امنیت و آرامش را به کشور اسلامی هدیه می‌دهند.
شراهی بیان کرد: مرزبانان نقش بسیار مهمی در ایجاد امنیت و آرامش در جامعه دارند و باید بیش از پیش نعمت امنیت و سلامتی را قدر بدانیم.
مُبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید خطاب به مرزبانان افزود: این لباس مرزبانی بر تن هر کسی نمی‌شود و شما این لیاقت را داشتند که در لباس مرزبانی قرار دارید.
انتهای پیام/ ۱۳۲