بسته خبر ورزشی

استعدادیابی ژیمناستیک ویژه مهدهای کودک‌ بیرجند در دهه فجر

در بسته خبر ورزشی امروز خبرهای متنوعی از برگزاری طرح استعدادیابی ژیمناستیک ویژه مهدهای کودک بیرجند در دهه فجر، بانوان تنیسور در رقابت های قهرمانی کشور و اردوی فرهنگی پهلوانان کهنه کار وجود دارد.

حسین بیابانی رئیس هیئت ژیمناستیک به خبرنگار خاورستان گفت: به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ۱۴۰۱ این هیئت با همکاری سپاه طرح جامع آموزش و استعدادیابی رایگان ژیمناستیک را برگزار می کند.

وی هدف از برگزاری این طرح را کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی دانست و افزود: استعدایابی ویژه مهدهای کودک و پیش‌دبستانی‌های شهرستان بیرجند در گروه سنی ۴ تا ۶ سال است.

به گفته وی طرح استعدادیابی در سالن بهاران مجهزترین و تنها سالن اختصاصی ژیمناستیک در استان برگزار خواهدشد و متقاضیان حضور در این طرح برای اطلاعات بیشتر هم می توانند با شماره ۰۵۶۳۲۲۵۲۴۶۰ تماس بگیرند.

بانوان تنیسور در رقابت های قهرمانی کشور

تیم تنیس روی میز بانوان خراسان جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور حضور دارند.

به گزارش خاورستان تیم تنیس‌روی‌میز بانوان نوجوان استان با حضور فاطمه سیما رضائی و نازنین زهرا جزایری محصل بازیکن و همچنین نرگس طالبی به عنوان مربی از شهرستان طبس به عنوان نماینده استان در مسابقات قهرمانی کشور که امروز و فردا به میزبانی استان مازندران شهرستان بابل برگزار می‌شود حضور دارند.

اردوی فرهنگی ورزش پهلوانان کهنه‌کار

 

تعدادی از پیشکسوتان ورزش زورخانه‌ای به اردوی فرهنگی ورزشی اعزام شدند.

به گزارش خاورستان جمعی از پیشکسوتان ورزش پهلوانی و زورخانه ای به اردوی فرهنگی ورزشی درون استانی اعزام شدند.

بر اساس این گزارش در این اردو پیشکسوتان ورزش با حضور در شهرستان های فردوس، بشرویه، طبس و شهر عشق آباد از زورخانه‌های این شهرستان‌ها بازدید و با ورزشکاران دیدار خواهندکرد.