معین در مراسم انتشار رسمی بازی فرمانده مقاومت:

استعمار و محاصره مردم ایران در فضای مجازی و پلتفرم های خارجی یک تحقیر تاریخی است

مسلم معین رئیس سازمان فضای مجازی بسیج در مراسم رونمایی از انتشار رسمی بازی فرمانده مقاومت؛ نبرد آمرلی گفت: امروز دوران بزن در رو در فضای مجازی به پایان رسیده و ما به هیچ کس اجازه نمی دهیم تا کیان خانواده ایرانی را به خطر بیاندازد.

به گزارش خاورستان، مسلم معین رئیس فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین در مراسم رونمایی از انتشار رسمی بازی “فرمانده مقاومت؛ نبرد آمرلی” که در سالن خلیج فارس مرکز موزه دفاع مقدس تهران برگزار شد، با ذکر این نکته که هنوز داغ حاج قاسم برای ما تازه است و این روزها همه دچار یک اندوه و حزنی همراه با خشم و انتقام هستیم، گفت: به تاصی از فرمایشات دیروز حضرت آقا، مسببین این حادثه حتما قصاص دنیوی آن را خواهند دید گرچه این یک انتقام راهبردی است.
معین ادامه داد: موضوع یله،رها و در استعمار و محاصره بودن مردم ایران در فضای مجازی غم دیگری است و این یک تحقیر تاریخی برای مردمی است که افرادی مانند حاج قاسم دارند. خیلی عجیب و غریب است که ما با همه امکاناتی که در این حوزه داریم اجازه انتشار تصویر حاج قاسم را در فضای مجازی نداریم و مایه تعجب من است که مسئولان فضای مجازی کشور چگونه این فضا را تحمل می کنند.

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج با اشاره به استفاده عموم مردم از امکانات فضای مجازی از قبیل حمل و نقل، تلفن همراه و یا خرید از فروشگاه های بومی در این فضا گفت: کار در حوزه زیرساخت این فضا هم یک امر نشدنی نیست اما شاهدیم که در این حوزه یک تغافل تاریخی اتفاق افتاده است.

معین افزود: فضای سایبر یک فضای کنترل و رهبری است که معمولا به اشتباه به فضای مجازی ترجمه می شود که همه این غفلت ها در ادامه همین مسیر پیش می آید.

مسلم معین با گلایه از مسئولان گذشته و حال حوزه فناوری ارتباطات گفت: ما با هیچ مسئولی عقد اخوت نبسته ایم و من به مسئولان این حوزه در گذشته عرض کردم که شما در این حوزه خیانت کردید و به مسئولان حال حاضر نیز این پیام را می دهم که نان شب و امنیت فضای مجازی مردم را وابسته به آمریکا نکنید.

معین در ادامه با ذکر این نکته که ما وظیفه داریم تا در عرصه فضای مجازی از ظرفیت های یکدیگر آگاهی پیدا کرده و یاری رسان هم باشیم، گفت: رسیدن به این توانمندی و تولید تخصصی بازی در مسیر همان افزایش ظرفیت های فضای مجازی است.

وی افزود: راهبرد کلان انقلاب اسلامی بحث راهبرد دفاعی است و ما در بازی فرمانده مقاومت تلاش کردیم تا این راهبرد دفاعی را تبلیغ کنیم. دوران بزن در رو در فضای مجازی به پایان رسیده و ما به هیچ کس در این فضا اجازه نخواهیم داد تا کیان خانواده های ایرانی را به خطر بیاندازد.