مدیر ورزشگاه غدیر بیرجند خبر داد

استفاده از تمام ظرفیت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری غدیر بیرجند

مدیر ورزشگاه غدیر بیرجند گفت: از تمام ظرفیت‌ ورزشگاه غدیر استفاده می‌شود و در حال حاضر تمرینات دومیدانی، فوتبال،تیر و کمان تقریبا هر روز برای آقایان و بانوان در این ورزشگاه انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، ورزشگاه غدیر بیرجند یک ورزشگاه چند منظوره که در سال ۱۳۸۵ با ۲۶۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز به ساخت و در ۲ فروردین ۱۳۹۶ افتتاح شده و ظرفیت آن ۱۵ هزار نفر است.
ورزشگاه غدیر دارای ۱۴ هزار و ۶۰۲ مترمربع فضای سرپوشیده و ۴۶ هزار و ۷۷۸ متر مربع فضای روباز می‌باشد، همچنین این ورزشگاه دارای زمین چمن استاندارد به متراژ ۱۰ هزار مترمربع، پارکینگ، ۴ برج نوری و پیست دو و میدانی است.
این ورزشگاه بزرگ با توجه با فضا،امکانات و اعتباری که برای آن هزینه شده است آنگونه که لازم است و از آن انتظار می‌رود مورد استفاده ورزشکاران استان قرار نگرفته است.
محمد شیر دل ناظر اماکن ورزشی خراسان جنوبی و مدیر ورزشگاه غدیر بیرجند درباره آخرین وضعیت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری غدیر بیرجند و استفاده رشته های مختلف ورزشی در گفتگو با خاورستان، اظهار کرد: کارهای ساخت و ساز این ورزشگاه تقریبا به اتمام رسیده است و در حال حاضر تمرینات دو ومیدانی، فوتبال،تیر و کمان تقریبا هر روز برای آقایان و بانوان در این ورزشگاه انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه مسابقات تیر و کمان کشوری دراین ورزشگاه برگزار شده است،افزود: در هفته آتی نیز مسابقات دو ومیدانی کشوری نیز در این ورزشگاه برگزار خواهد شد.
مدیر ورزشگاه غدیر بیرجند بیان کرد: اطراف ساختمان ورزشگاه به جهت حفظ و نگهداری نیاز به حصار کشی دارد که هم اکنون با توجه به اعتبارات و نیازمندی‌هایی برای نگهداری مجموعه ورزشی غدیر، توانایی سرعت دادن در انجام این کار را نداریم.
شیر دل عنوان کرد: اجرای طرح‌ها در پروژه‌های بزرگ باید بر اساس اولویت انجام شوند و این گونه پروژه ها اعتبارات زیادی را می‌طلبد که برای تامین اعتبار نیاز به گذر زمان است.
وی یادآور شد: هم اکنون از تمام ظرفیت‌ ورزشگاه غدیر بیرجند برای انجام برنامه های ورزشی در رشته های مختلف استفاده می‌شود و در این زمینه هیچ مشکلی نداریم.
انتهای پیام/ ۱۳۵/ ۱۵/