مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی مطرح کرد؛

استفاده از سهمیه اضطراری سوخت دلیل ایجاد صف در جایگاه ها/ هیچ کمبود و افزایش قیمت سوختی وجود ندارد

مردانی گفت:برخی از جایگاه ها کارت سوخت اضطراری دارند جایگاه ها شلوغ شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، رانندگان خودروهای سنگین از تشکیل صفهای طولانی در جایگاه های سوخت گازوئیل گلایه داشته و خواستار پیگیری شدند.

وجود صفهای طولانی باعث ایجاد شایعه افرایش قیمت و کمبود گازوئیل در استان شده است

قربانعلی مردانی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: چون برخی از جایگاه ها کارت سوخت اضطراری دارند جایگاه ها شلوغ شده است.

وی افزود: از سهمیه اضطرار که شاید عموما نباید باشد و برای مواقع اضطراری استفاده کنند همه استفاده میکنند و این باعث ایجاد صف شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی بیان کرد: متاسفانه این کارت اضطراری محدودیت مقداری دارد؛ یعنی ما فقط در روز میتوانیم ۱۰ هزار لیتر را برای اضطرار عرضه کنیم.

مردانی با بیان اینکه سهمیه پایه را هیچ کاهشی ندادیم، عنوان کرد: سوخت را برمبنای سالهای قبل به همه خودروها بر اساس کلاس خودرو میدهیم.

وی به سهمیه پایش یا عملکردی اشاره و اظهار کرد: در مقابل عملکردی که خودرو دارد و بارنامه هایی که از طریق شرکت های حمل و نقل راهداری به صورت قانونی صادر میشود هر ۱۵ روزی به صورت آفلاین شارژ میشود.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان جنوبی گفت: هیچ مشکلی در مورد کمبود سوخت در استان نداریم و هیچ افزایش قیمتی در مورد هیچ فرآورده ای نیست.

مردانی افزود: قاچاق سوخت کار را به اینجا رسانده و با تمهیداتی که اندیشیده شده تا دوهفته آینده وضعیت به حالت عادی بر میگردد.

انتهای پیام/۱۲۷