استقبال گرم حماس از اقدام حزب‌الله علیه رژیم صهیونیستی

جنبش حماس در بیانیه‌ای از اقدام حزب‌الله در شلیک راکت به سمت سرزمین اشغالی استقبال کرد.

به گزارش خاورستان، جنبش مقاومت اسلامی حماس امروز (جمعه) در بیانیه‌ای از شلیک راکت به سمت سرزمینی اشغالی از سمت لبنان، استقبال کرد.
به نوشته وبگاه العهد، در این بیانیه آمده است که مقاومت در برابر اشغالگران و پاسخ به تجاوزات آنان حق هر مردم تحت ااشغالی است که به حقوقش تجاوز شده است.
این بیانیه می‌افزاید: «خالص‌ترین تبریکات خود را به مقاومت و مردم بزرگوار لبنان می‌فرستیم. مقاومت با پاسخ به دشمن و در هم شکستن معادلات مد نظر آن‌ها، معادله حمله در برابر حمله را تثبیت کرد.»
جنبش حماس تأکید کرد که جنگ با رژیم صهیونیستی باید در تمامی جبهه‌ها تا نابودی این رژیم ادامه یابد و مقدسات و خاک مسلمانان از دست اشغالگران غاصب پاک گردد.
حزب‌الله لبنان صبح امروز با دهها گلوله ۱۲۲ میلیمتری مناطقی در شمال سرزمین اشغالی در منطقه «الجلیل» را در پاسخ به حمله هوایی روز گذشته رژیم صهیونیستی، گلوله‌باران کرد و در بیانیه‌ای مسئولیت آن رار عهده گرفت.

رژیم صهیونیستی دو روز پیش (چهارشنبه ۱۳ مرداد) و بامداد دیروز (پنجشنبه) هم در واکنش به اصابت راکت‌هایی که می‌گوید از سمت لبنان شلیک شده، با توپخانه و نیز جنگنده چندین نوبت به جنوب لبنان حمله کرد.
منبع: فارس
انتهای پیام/۱۰