نماينده مردم طبس فردوس سرايان و بشرويه در مجلس شوراي اسلامي:

استكبار نگران محبوبيت شهيد سليماني در افكار عمومي دنيا است/ در مقابل اقدامات مجلس فضاسازي نشود

حجت الاسلام نصيرايي با بيان اين‌كه استكبار از محبوبيت شهيد سليماني در افكار دنيا خوف دارد، گفت: نبايد در مقابل اقدامات مجلس براي امن كردن فضاي مجازي فضاسازي شود.

حجت الاسلام مجيد نصيرايي نماينده مردم طبس فردوس سرايان و بشرويه در مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با خبرنگار خاورستان، با بيان اين‌كه دشمن از محبوبيت شهيد سليماني در ميان مردم هول و ترس دارد، گفت: دشمن هميشه مي تواند بر جهل، عدم آگاهي و اطلاع مردم سوار شود و  در جامعه جاي شهيد و جلاد را عوض كند.

وي خاطرنشان كرد: معاندين دنبال اين هستند تا نگاه شيطاني خود را در رنگ و لعاب حق و حقيقت در جامعه جابندازد.

دشمن مي خواهد خوراك معيوب خود را جايگزين نسخه شفابخش كند

نماينده مردم طبس فردوس سرايان و بشرويه در مجلس شوراي اسلامي افزود: در جايي كه جهل و تاريكي باشد دشمنان مي‌توانند كالاي معيوب، فاسد و بي ارزش خود را به جاي كالاي ارزشمند و شفا بخش جا بندازنند.

حجت الاسلام نصيرايي با بيان اين‌كه تاريخ هميشه افرادي چون مستكبران امروز را در خود داشته است، يادآورشد: در دوران پيامبر (ص) كفار گوش‌هاي خود را مي‌گرفتند تا صداي قرآن و حرف حق به آنها نرسد. روز عاشورا در لشكر يزيد معاندين سروصدا مي‌كردند تا حرف امام حسين (ع) به گوش سپاه يزيد نرسد.

وي ادامه داد: مستكبران در تاريخ سعي كردند تا حرف حق و حقيقت به گوش جامعه نرسد و هميشه جلوي كالاي ناب و شفابخش را مي گرفتند.

مستكبران از علاقه مردم به شهيد سليماني ترس دارند

اين نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي بيان كرد: مستكبران از شخصيت شهيد سليماني كه مردم نسبت به وي ابراز علاقه، ارادات و از خودگذشتگي دارند و اين شهيد را نماد اخلاص، حق و اسلام مي‌دانند خوف دارد.

استكبار نگران محبوبيت شهيد سليماني در افكار عمومي دنيا است

حجت الاسلام نصيرايي افزود: وقتي شهيد سليماني يك قهرمان ملي، مذهبي و مكتبي مي‌شود و در دنيا به اين موضوع پرداخته مي‌شود دشمنان ما نگران هستند كه افكار عمومي دنيا با اين شهيد آشنا شود چراكه اين محكوميت مستكبرين، صهيونيستها و آمريكا است.

وجود خلاهاي قانوني در زمينه فضاي مجازي

وي با بيان اين‌كه داشتن فضاي مجازي امن نياز ضروري كشور است، گفت: يك جاهايي خلاها و ضعف هاي قانوني وجود دارد كه لازم است جامعه و نخبگان ما كمك كنند تا به طرح هايي كه در مجلس براي سامان دهي فضاي مجازي دنبال مي شود توجه شود.

اين نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي اضافه‌كرد: نبايد طرح‌هاي حمايت از فضاي مجازي تحت تاثير عوامل صهيونيست‌ها در عرصه بين الملل و فضاسازي دروغ در داخل كشور باشد.

نبايد در مقابل اقدام امن كردن فضاي مجازي توسط مجلس فضاسازي كرد

حجت الاسلام نصيرايي حذف عكس و مطلبي در خصوص سردار سليماني را يكي از مصداق هاي فضاسازي دروغ و ناامني فضاي مجازي دانست و افزود: متاسفانه زماني كه در مجلس براي سامان دهي فضاي مجازي قدمي برمي دارد به دروغ فضاسازي مي شود كه با اين اقدام اينترنت بسته مي شود.

لزوم حفظ هويت فضاي مجازي

وي تاكيد كرد: ما مي خواهيم اقتدار و هويت فضاي مجازي را حفظ كنيم تا حكم راني لازم در فضاي مجازي در اختيار حزب حاكميت و نظام باشد.

اين نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي تصريح‌كرد: نبايد دشمنان نظام در فضاي مجازي هر طور كه بخواهند جولان بدهند و نظرشان را تحميل كنند و ما هيچ كاري نتوانيم بكنيم.

وي ضمن تاكيد بر اين‌كه ما بايد فضاي مجازي را اصلاح كنيم، يادآورشد: گاهي برخي از خودي‌ها تحت تاثير جوسازي كه برايشان درست مي‌كنند در مقابل حركت هاي درست براي امن سازي فضاي مجازي موضع مي‌گيرند و اين نادرست است.

انتهاي پيام/ ۵