رئیس اتحادیه مشاورین املاک خراسان‌جنوبی؛

اصناف از ابتدای انقلاب تاکنون مفید عمل کردند + فیلم

اربابی گفت:اصناف حرف اول را در تمام کشور زده و خواهند زد، اصناف یار و یاور مقام معظم رهبری و نظام جمهوری اسلامی بوده و خواهند بود.

به گزارش خبرنگار خاورستان،علیرضا اربابی رئیس اتحادیه مشاورین املاک خراسان‌جنوبی نیز به خاورستان، گفت:اصناف از سال ۱۳۴۲ که پا در عرصه انقلاب گذاشتند تاکنون خوب و مفید عمل کرده و ان‌شاءالله این بار نیز به وظیفه خود عمل خواهند کرد.
وی افزود: با توجه به این‌که انتخابات تعیین کننده سرنوشت مردم و به تعبیر مقام معظم رهبری هر رای علاوه بر تعیین سرنوشت، دشمن شکن است با حضور در انتخابات پیروزی جدیدی را رقم خواهیم زد.
رئیس اتحادیه مشاورین املاک خراسان‌جنوبی بیان کرد: اصناف حرف اول را در تمام کشور زده و خواهند زد. اصناف یار و یاور مقام معظم رهبری و نظام جمهوری اسلامی بوده و خواهند بود.
اربابی عنوان کرد: از تمام مردم درخواست می‌شود در انتخابات شرکت کنند اصناف نیز همیشه در عرصه انتخابات حضور داشته و خواهند داشت.
وی در مورد انتخاب اصلح، اظهار کرد: مردم باید برای انتخاب اصلح با بررسی و شناخت افراد چه در ریاست جمهوری که قرار است سکان‌دار مدیریت کشور باشد و چه شورای شهر و روستا به افرادی رای دهند که اصلح و مورد تایید اکثریت آحاد مردم بوده و باشند.
رئیس اتحادیه مشاورین املاک خراسان‌جنوبی تصریح کرد: با رای خود تو دهنی محکمی بر دهان آمریکا و ابرقدرتها خواهیم زد.
حضور اصناف در صحنه‌های مختلف
سید علی اسماعیل زاده مسئول اتحادیه پوشاک بیرجند در گفت‌وگو با خاورستان، در مورد انتخابات و حضور حداکثری، اظهار کرد: اصناف همیشه در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی حاضر بودند و ان‌شاءالله امسال نیز اصناف در انتخابات حضور خواهند داشت و اصلح را انتخاب خواهند کرد.
وی با بیان این‌که میزان رای ملت است، افزود: امیدواریم با حضور در انتخابات و رای دادن به فرد اصلح، فردی را انتخاب کنیم که به مشکلات صنفی، اقتصادی و سیاسی کشور آگاهی کامل داشته و برطرف کند.
مسئول اتحادیه پوشاک بیرجند بیان کرد: رای هر نفر تعیین کننده است. اگر هر فردی به دلیل وجود مشکلات در انتخابات شرکت نکند باعث کاهش اقتدار کشور در سطح جهانی می‌شود.
اسماعیل زاده گفت: امیدواریم همه در انتخابات شرکت کرده و این عرق ملی را داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: تمام اصناف می‌دانند مشکلاتی داشته و داریم اما با تمام مشکلات پای صندوق رای خواهیم آمد و اصلح را انتخاب خواهیم کرد.
انتهای پیام /۳