مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی:

اعتکاف بستر مناسب تفکر و اندیشه، فرصت توبه و استغفار / هزینه ثبت نام اعتکاف دانشجویی ۱۵ هزار تومان است

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه گفت: اعتکاف بستر مناسب تفکر و اندیشه، فرصت توبه و استغفار است.

به گزارش خبرنگار خاورستان؛ حجت الاسلام سید حسن سیدی مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه گفت: مراسم معنوی اعتکاف رجبیه ویژه خواهران، همچون سال های گذشته در مسجد شهدای گمنام دانشگاه از سوی دفتر نهاد رهبری و با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی برگزارمی شود.
وی هزینه ثبت نام اعتکاف دانشجویی را ۱۵ هزار تومان دانست.
مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه با بیان اینکه اعتکاف بستر مناسب تفکر و اندیشه، فرصت توبه و استغفار است گفت: اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه متقاضی شرکت در اعتکاف می توانند تا ۲۹ فروردین ماه به واحد خواهران نهاد رهبری مراجعه کنند.
حجت الاسلام سیدی با بیان اینکه ثبت نام و برگزاری اعتکاف امسال با محوریت حفظ سوره یس است بیان کرد: زمان برگزاری مراسم ۲ تا ۴ اردیبهشت ۹۵ مصادف با ۱۳ تا ۱۵ رجب ۱۴۳۷ خواهد بود.
مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه اضافه کرد: مراسم اعتکاف برادران در دیگر دانشگاه های استان خواهد بود که در صورت اعلام شرایط و نحوه ثبت نام اطلاع رسانی خواهد شد.
حجت الاسلام سیدی با اشاره به توزیع بسته های فرهنگی و برنامه های در نظر گرفته شده برای معتکفین گفت: قرائت گروهی قرآن با محوریت تفسیر سوره یس، تشکیل حلقه های معرفت، بیان احکام شرعی، اقامه جماعت نمازهای پنچگانه، اذکار و اعمال ام داوود، سایر ادعیه و مناجات وارده، سخنرانی واعظین و… از برنامه های اعتکاف است.
وی در پایان از حمایت های دکتر قائمی رئیس دانشگاه به منظور مساعدت ویژه در تجهیز و توسعه مسجد دانشگاه، حمایت از برگزاری برنامه های فرهنگی ، حضور و همراهی در برنامه های فرهنگی دانشجویی تشکر و قدردانی کرد.
انتهای پیام /۷