رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه خبر داد

اعزام کاروان سلامت به روستای حسن آباد زیرکوه

عابدینی گفت: کاروان سلامت جمعیت هلال احمر این شهرستان در آستانه میلاد نبی اکرم (ص) و هفته وحدت به روستای حسن آباد اعزام شد.

به گزارش خاورستان، محمدعلی عابدینی رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه با اشاره به خدمات مختلف هلال احمر بیان کرد: این جمعیت علاوه بر ارائه رسالت های ذاتی خود اعم از امدادرسانی ها، خدمات مختلفی تحت عنوان طرح های مختلف اجرایی می کند.
وی با اشاره به اعزام کاروان‌های سلامت به نقاط مختلف این شهرستان، بیان کرد: زیرکوه به واسطه چند سال خشکسالی روستاهای محروم و مرزی زیادی را در خود جای داده توجه به آن‌ها نقش بسزایی در توسعه امنیت مرزها دارد.
عابدینی با بیان این‌که ارائه خدماتی در حوزه های مختلف آموزشی، بهداشتی، درمانی و فرهنگی به مردمان این دیار روحیه امید تزریق کرده که این امر ضریب ماندگاری را بالا می برد، گفت: همچنین ارائه این خدمات باعث ایجاد روحیه ایثار و خودباوری در بین نیروهای هلال احمر می شود.
وی با بیان اینکه ساکنان روستای حسن آباد زیرکوه از برادران و خواهران اهل تسنن هستند، گفت: در این راستای کاروانی با هدف تقویت وحدت و برادری به این روستا اعزام شد.
رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه با اشاره به خدمات ارائه شده توسط این کاروان بیان کرد: ۵۰ نفر از بیماران این روستا از خدمات ویزیت و داروی رایگان بهره مند شدند.
عابدینی با اشاره به شروع فصل سرما و شیوع انواع بیماری‌های مسری و آنفلانزا، افزود: نیاز است در این فصل از سال کاروان های سلامت بیشتری به مناطق محروم اعزام شود که این امر مستلزم همراهی نیروهای داوطلب است.
انتهای پیام/ ۱۳۲/ ۵۹/