دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان‌جنوبی خبر داد؛

اعزام ۱۷ زوج جوان خراسان جنوبی به مشهد مقدس

ابراهیمی گفت: ۱۷ زوج جوان محروم خراسان‌جنوبی در قالب یک کاروان زیارتی به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

محمدعلی ابراهیمی دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان‌جنوبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خاورستان، از اعزام زوج‌های جوان به مشهد مقدس خبر داد.
وی افزود: ۱۷ زوج جوان محروم خراسان‌جنوبی در قالب یک کاروان زیارتی به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.
دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان‌جنوبی بیان کرد: این زوج‌های جوان طی سه شبانه روز در زائرشهر مشهد اسکان خواهند یافت.
ابراهیمی با بیان این‌که در این مدت زوج‌های جوان از خوان با برکت علی‌بن‌موسی‌الرضاعلیه‌السلام متنعم خواهند شد، عنوان کرد: پیش‌بینی شده یک وعده غذایی زوج‌های جوان در مهمانسرای حضرت مهمان باشند.
وی خاطرنشان کرد: قبل از این زوج‌های جوان از وام کم‌بهره‌ای به همت دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی خراسان‌جنوبی بهره‌مند شدند.
دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان‌جنوبی با بیان این‌که این کاروان جمعه‌شب هفته‌جاری به مشهد اعزام می‌شود، گفت: قبل از شیوع ویروس کرونا کاروان‌های زیادی از زوج‌های جوان به مشهد اعزام شدند اما بعد از شیوع ویروس کرونا این اولین کاروانی است که به مشهد اعزام می‌شود.
ابراهیمی خاطرنشان کرد: زوج‌های جوان از تمام استان شناسایی شدند.
وی بیان کرد: زوج‌های جوان در مشهد علاوه بر زیارت حرم علی‌بن‌موسی‌الرضاعلیه‌السلام، در دوره‌های تربیتی و فرهنگی آستان قدس رضوی در زمینه ازدواج و زندگی به سبک رضوی نیز حضور خواهند یافت.
دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: زوج‌های جوان در سفر به مشهد از موزه‌های حرم رضوی به صورت رایگان بازدید می‌کنند.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۴/ ۴