اعضای ستاد انتخابات شهرستان بیرجند منصوب شدند

اعضای ستاد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بیرجند با حکم فرماندار منصوب شدند.

به گزارش خاورستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری بیرجند، علی ناصری فرماندار بیرجند در احکام جداگانه‌ای اعضای ستاد انتخابات شهرستان بیرجند در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را منصوب کرد.
بر این اساس “سعید برقی” به عنوان دبیر ستاد انتخابات شهرستان بیرجند، “محمدحسین شجاع تقی آباد” رییس کمیته مالی و پشتیبانی، “امین مصطفوی نیا” عضو ستاد انتخابات، “روح الله نوری” جانشین دبیر ستاد، “ابوالفضل سعادت پور” رییس کمیته حقوقی، “حسن علیزاده” رییس کمیته امنیت و “ولی الله احمدی” به عنوان رییس کمیته آموزش و اطلاع‌رسانی این ستاد منصوب شدند.
همچنین “قائم قیروانی” به عنوان رییس کمیته فناوری و اطلاعات و “علی ناصری مهمویی” به عنوان مسئول دبیرخانه ستاد انتخابات شهرستان بیرجند منصوب شدند.
در حکم فرماندار بیرجند خطاب به اعضای ستاد و روسای کمیته‌های مختلف آمده: امید است با توکل بر پروردگار متعال و بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت تدبیر و امید با رعایت دقیق قوانین و مقررات در جهت هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن انتخابات قانونی و جلب مشارکت حداکثری مردم شریف شهرستان بیرجند در انجام وظایف محوله، موفق و موید باشید.
ریاست ستاد انتخابات شهرستان بیرجند به عهده فرماندار است و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نیز به عنوان دبیر این ستاد فعالیت می‌کند.
انتهای پیام/۴